Zamknij

Oscary 2021 nie odbędą się online. Jak będzie wyglądała gala?

03.12.2020 13:27
Oscary 2021
fot. Valerie Macon/AFP/East News

Oscary 2021 będą przypominać te z poprzednich lat? Tak uważa osoba związana z Amerykańską Akademią Filmową. Jak będzie wyglądała przeszłoroczna gala? Ujawniono pierwsze szczegóły.

Oscary 2021 nie odbędą się online. Jak będzie wyglądała gala? W 2020 roku cały świat stanął na głowie. Zamknięto kina na całym świecie, a premiery filmowe przeniesiono w dużej mierze do sieci, na platformy streamingowe. Przesunięto również datę gali rozdania Oscarów w 2021 roku na kwiecień. Osoby związane z Amerykańską Akademią Filmową uważają, że 93. gala wręczenia Oscarów odbędzie się w tradycyjnej formie. Co zaplanowano? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Oscary: Amerykańska Akademia Filmowa zmienia oscarowe zasady. To duży krok 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Oscary 2021 nie odbędą się online. Jak będzie wyglądała gala?

Oscary 2021 zostały przeniesione na kwiecień. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, która sparaliżowała całą branżę filmową. Wirus nie odpuszcza, dlatego już teraz zaczęto się zastanawiać, czy gala faktycznie się odbędzie. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy nie przewidują zmian w przeprowadzeniu wydarzenia - wszystko ma się odbywać zgodnie z tradycją.

Jak podaje spidersweb.pl - w internecie pojawiły się świeże wiadomości dotyczące przyszłorocznej gali. Informator powiązany z Amerykańską Akademią Filmową miał zdradzić kilka szczegółów. Pewne jest to, że organizatorzy będą chcieli przeprowadzić galę w tradycyjny sposób. 

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ma jednak wziąć pod uwagę kilka scenariuszy. Na ten moment nie jest pewne, ile osób będzie mogło wziąć udział w ceremonii w Dolby Theathre. Warto wspomnieć, że obiekt mieści ponad trzy tysiące osób.

Oscary 2021: kiedy się odbędą?

Oscary 2021 odbędą się 25 kwietnia 2021 roku. W jakiej formie? Na to pytanie będzie można odpowiedzieć dopiero w przyszłym roku, ponieważ losy gali są uzależnione od aktualnej sytuacji pandemicznej na świecie.

Zobacz także:  10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl