Zamknij

Oscary 2021: nominowany dokument „Time” za darmo w Internecie. Dzieki Amazon Prime Video

14.04.2021 17:12
TIME - plakat z filmu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video/AmazonStudios.com

„Time“ Garetta Bradleya to jeden z kandydatów do Oscara w kategorii Najlepszy Film Dokumentalny. Produkcja Amazon Prime Video właśnie pojawiła się w całości w serwisie YouTube. W ten sposób platforma stara się dotrzeć z nim do większej ilości odbiorców.

„Time” to jeden z pięciu filmów dokumentalnych, nominowanych w tym roku do Oscara. Amerykańska produkcja, przyglądająca się losom pewnej pary na przestrzeni dwóch dekad, została 12 kwietnia umieszczona w serwisie YouTube, gdzie dostępna jest za darmo.

Reżyser przygląda się życiu Fox Rich, żonie i matce szóstki dzieci, która stara się wieść jak najbardziej godne życie, w oczekiwaniu na wyjście swojego męża z więzienia Louisiana State, potocznie nazywanego Angolą. Produkcja skupia się na trudach dnia codziennego, jak i wielkiej miłości, która każe wierzyć kobiecie, że jej mąż wreszcie dołączy do rodziny.

Zobacz także

„Time“ – obejrzyj oscarowy dokument za darmo w Internecie

Film jest dostępny od 12 kwietnia na oficjalnym kanale YouTube platformy Amazon Prime Video, gdzie można obejrzeć go w całej okazałości, całkowicie za darmo.

Produkcja dostępna jest poniżej:

„Time” – zwiastun 

Film promowany był następującym zwiastunem:

Wideo

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Oscary 2021 – gdzie obejrzeć pozostałe filmy nominowane do nagrody?

„Time” to tylko jeden z filmów nominowanych w tym roku do Oscara. Gdzie można legalnie zobaczyć pozostałe nominowane produkcje? Sprawdziliśmy i zebraliśmy dla Was informacje w dwóch artykułach:

Czytaj także: "Ojciec": nominowany do Oscara 2021 film doczeka się kontynuacji. W roli głównej Hugh Jackman

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET