Zamknij

Oscary 2021 – poznaliśmy oficjalną listę prezenterów. Kto wystąpi na Czerwonym Dywanie?

13.04.2021 13:30
OScary 2021 - lista prezenterów
fot. materiały prasowe Amerykańskiej Akademii Filmowej/HANDOUT / A.M.P.A.S./Ocars.org

Oscary 2021 – Gala rozdania Oscarów już wkrótce. W nocy z 25 na 26 kwietnia, po raz 93. zostaną przyznane jedne z najważniejszych nagród filmowego świata. Właśnie poznaliśmy listę prezenterów w poszczególnych kategoriach. Kogo zobaczymy podczas Gali?

Oscary 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Najważniejsze wydarzenie filmowego świata odbędzie się już 25/26 kwietnia, a my właśnie poznaliśmy nazwiska prezenterów, którzy wręcz nagrody w najważniejszych kategoriach. Kogo zobaczymy na Czerwonym Dywanie?

Zobacz także

Oscary 2021 – lista prezenterów

Na oficjalnych kontach Amerykanskiej Akademii Filmowej w social mediach pojawiła się lista prezenterów, którzy wręczą statuetki w najważniejszych kategoriach 25 kwietnia wieczorem. Wedle informacji na scenie zobaczymy tkaie osobistości, jak:

Angela Bassett, Halle Berry, Bong Joon-Ho, Don Cheade, Bryan Cranston, Laura Dern, Harrison Ford, Regina King, Marlee Matlin, Rita Moreno, Joaquin Phoenix, Brad Pitt, Reese Witherspoon, Renée Zellweger i Zendaya.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Oscary 2021 – gdzie i kiedy oglądać?

Gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 25 na 26 kwietnia. Właściwa część gali rozpocznie się o 2.00 polskiego czasu, ale od północy będzie można oglądać także transmisję z Czerwonego Dywanu. Transmisja ta od lat emitowana jest przez kanała E! Entertainment. W chwii obecnej nie wiadomo czy oficjalna gala będzie transmitowana przez którąś z telewizji. W latach poprzednich Canal+ posiadało prawa do transmisji. Jak będzie w tym roku? Dopiero czas pokaże.

Czytaj także: Oscary 2021: 5 największych skandali w historii Oscarów [FOTO]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET