Zamknij

Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". To przez Kożuchowską?

Redakcja
13.04.2017 10:36
Maja Ostaszewska
fot. onsx.pl

Maja Ostaszewska odchodzi z "Drugiej szansy". Poinformowała o tym fanów na Facebooku i wyjaśniła, że powodem tej decyzji jest praca przy innych projektach. Jednak tabloidy sugerują, że chodzi o coraz gorzej układającą się relację z Małgorzatą Kożuchowską. Ile w tym prawdy?

W serialu "Druga szansa" Maja Ostaszewska występowała w roli Lidki - siostry głównej bohaterki, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Teraz, kiedy trzeci sezon produkcji powoli zbliża się ku końcowi, Ostaszewska ogłosiła swoim fanom, że bieżąca seria jest dla niej ostatnią w tym serialu. Jako oficjalny powód swojego odejścia z "Drugiej szansy" podała inne działania zawodowe:

"Drodzy Widzowie, fani Drugiej szansy TVN! Tak, tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania... Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!".

1
fot.

Czy rzeczywiście chodzi tylko o nowe wyzwania zawodowe? Jak sugeruje "Super Express", chodzi także o pracę Ostaszewskiej z Kożuchowską - a konkretnie o to, że rola Lidki miała być rozbudowana, a tymczasem cały serial zdominowany jest przez perypetie Moniki. Współpraca pomiędzy aktorkami nie układała się, bo Maja nie chciała być w cieniu Kożuchowskiej, która zyskała mocną pozycję w telewizji TVN. Podobno współpracy nie ułatwiały także różnice charakterów i poglądów obydwu aktorek, które w prywatnym życiu diametralnie się od siebie różnią.

Który z powodów przeważył? Trudno powiedzieć, jednak Maja Ostaszewska rzeczywiście już rozpoczyna pracę nad nowym filmem. Na Facebooku pochwaliła się, że będzie to spełnienie jej marzeń:

1
fot.

Pozostaje życzyć aktorce spełnienia w pracy nad kolejnymi projektami. Jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyniknie.

RadioZET.pl/SE/SA