Zamknij

"Ostatni list od kochanka": Netflix zapowiada nowy film romantyczny z gwiazdorską obsadą [ZWIASTUN]

04.05.2021 15:17
"Ostatni list od kochanka": Netflix zapowiada nowy film romantyczny z gwiazdorską obsadą [ZWIASTUN]
fot. STUDIOCANAL/ materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował zwiastun swojego kolejnego melodramatu, który rozgrzeje nasze serca w letnie popołudnie. O czym opowie "Ostatni list od kochanka" i kiedy premiera na platformie? Zdradzamy szczegóły.

Brakuje wam filmów o wielkiej, zakazanej miłości, która trwa przez całe życie? Szukacie melodramatu, przy którym wylejecie morze łez? Netflix przychodzi z pomocą, zapowiadając nowy film z gwiazdorską obsadą

"Ostatni list od kochanka" - zwiastun romansu Netflixa

Zwiastun filmu "Ostatni list od kochanka" prezentuje się następująco:

"Ostatni list od kochanka" to ekranizacja powieści JoJo Moyes, która opowie nam historię ambitnej dziennikarki Ellie Haworth, która odkrywa sekretne listy miłosne z 1965 roku i postanawia dowiedzieć się, jak zakończyła się historia dwojga tragicznych kochanków.

Wraz z Ellie przeniesiemy się w czasie, by śledzić rodzącą się miłość pomiędzy Jennifer Stirling - żoną bogatego przemysłowca, a Anthonym O'Hare - reporterem finansowym, piszącym artykuł o jej mężu. 

"Ostatni list od kochanka" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Ostatni list od kochanka" odbędzie się 23 lipca 2021 roku na platformie Netflix. Za reżyserię odpowiada Augustine Frizzell, zaś w obsadzie znaleźli się: Felicity Jones (uniwersum Star Wars), Shailene Woodley ("Wielkie kłamstewka"), Callum Turner (seria Fantastyczne zwierzęta), Nabhaan RizwanJoe Alwyn.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET