Zamknij

Jean-Claude Van Damme wraca do akcji! Netflix zaprezentował zwiastun filmu "Ostatni najemnik"

08.06.2021 07:44
The Last Mercenary - Jean-Claude Van Damme - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/Materiały prasowe

Netflix pokazał światu zwiastun filmu "Ostatni najemnik". Francuska komedia akcji udowadnia, że Jean-Claude Van Damme nadal jest w odpowiedniej formie, by kopać tyłki niezliczonym zastępom wrogów.

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego filmu z Jean-Claude'em Van Damme'em. O czym opowiada produkcja Netflix zatytułowana "Ostatni najemnik"?

"Ostatni najemnik" - Jean-Claude Van Damme w nowym filmie Netflix

"Muskuły z Brukseli" powracają! 60-letni Jean-Claude Van Damme ma na swoim koncie wiele filmów, ale zazwyczaj były to nadzwyczaj poważne produkcje akcji. W przypadku "Ostatniego najemnika" nie będzie inaczej, ale aktor, kaskader i choreograf w jednej osobie, będzie miał szansę zaprezentować swój talent komediowy.

Widziany po raz ostatni w filmie "Więźniowie dzielnicy" z 2019 roku Van Damme powróci niebawem w nowej produkcji Netflix, która z humorem opowie o jednym z najlepszych najemników świata. Platforma streamingowa obchodzi Geeked Week - wydarzenie, podczas którego prezentowane są nadchodzące filmy i seriale, w tym "Ostatni najemnik". Jak zapowiada się pierwszy zwiastun filmu z Van Damme'em?

Chociaż zwiastun zaczyna się jak typowy film akcji, szybko pojawiają się wątki humorystyczne. Van Damme wciela się w Richarda Brumère'a, znanego pod pseudonimem "La Brume" ("Mgła"). To były agent specjalny francuskich tajnych służb, który stał się najemnikiem. Bohater wraca do gry, kiedy działania mafii zagrażają życiu jego syna Archibalda. Aby go uratować, Richard będzie musiał odświeżyć kontakty, połączyć siły z grupą niedoświadczonych młokosów oraz znaleźć odwagę, by udowodnić Archibaldowi, że jest jego ojcem. W filmie nie zabraknie wielu odniesień do poprzednich produkcji z Van Damme'em. Będą więc skomplikowane akrobacje mistrza sztuk walki, szpagaty i ciosy w krocze.

"Ostatni najemnik" - kiedy premiera?

Reżyserem produkcji jest David Charhon. Oprócz Van Damme'a w filmie wystąpili Alban Ivanov, Samir Decazza, Archibald Al Mahmoud, Assa Sylla, Djimo, Patrick Timsit, Éric Judor, Nassim Lyes, Miou-Miou i Valérie Kaprisky. "Ostatni najemnik" trafi na platformę Netflix już tego lata - 30 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Netflix