Zamknij

"Ostatniej Nocy w Soho": nowy zwiastun filmu z gwiazdą "Gambitu królowej". Kiedy premiera? [WIDEO]

08.09.2021 18:32
"Ostatniej Nocy w Soho": nowy zwiastun filmu z gwiazdą "Gambitu królowej". Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Focus Features/ kadr ze zwiastuna filmu "Ostatniej Nocy w Soho"

"Ostatniej Nocy w Soho" to nadchodząca produkcja z iście gwiazdorską obsadą. Właśnie zaprezentowano nowy zwiastun stylowego filmu, który trafi do kin już tej jesieni.

"Ostatniej Nocy w Soho" (ang. "Last Night in Soho") to stylowy thriller psychologiczny Edgara Wrighta z gwiazdami "Gambitu królowej", "The Crown" i  "Gry o tron" w obsadzie. W sieci ukazał się nowy zwiastun produkcji, który potwierdził też zapowiedzianą datę premiery.

"Ostatniej Nocy w Soho": nowy zwiastun filmu Edgara Wrighta

Główną bohaterką filmu jest młoda, ambitna dziewczyna, która marzy o wielkiej karierze w świecie mody. Pewnej nocy przenosi się ona do londyńskiej dzielnicy Soho... lat 60. XX wieku. Spotyka tam swoją idolkę - olśniewająco piękną niedoszłą piosenkarkę. To, co wydawało się przygodą życia, szybko zmienia się w coś niepokojącego, gdzie nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

W rolach głównych wystąpili  Anya Taylor-Joy ("Gambit królowej"), Matt Smith ("The Crown",  "Dom Smoka"), Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit"), Michael Ajao, Synnøve Karlsen, Terence Stamp i Rita Tushingham. "Ostatniej Nocy w Soho" będzie też ostatnim filmem, w którym ujrzymy gwiazdę "Gry o tron" Dianę Rigg, która zmarła we wrześniu ubiegłego roku.

"Ostatniej Nocy w Soho": kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Edgar Wright, twórcza między innymi szeroko chwalonego "Baby Drivera". Wright napisał również scenariusz, wspólnie z Krysty Wilson-Cairns, która w swoim dorobku ma pracę nad takimi produkcjami jak wojenne widowisko "1917" i serial grozy "Penny Dreadful"

Film "Ostatniej Nocy w Soho" zadebiutował podczas  78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie nagrodzony został pięciominutowymi owacjami na stojąco. Kinowy debiut zapowiedziany został zaś na 22 października 2021 roku

RadioZET.pl/Deadline.com