Zamknij

Oświadczyny na premierze "Underdog". Scena jak z romantycznego filmu [WIDEO]

Redakcja
09.01.2019 14:25
Oświadczyny na premierze "Underdog". Scena jak z romantycznego filmu [WIDEO]
fot. Instagram:@underdog_film_official

We wtorek 8 stycznia w warszawskim Multikinie odbyła się premiera filmu "Underdog". Jeden z aktorów zaszokował wszystkich zgromadzonych, oświadczając się na środku kinowej sali.

"Underdog" to reżyserski debiut Macieja Kawulskiego, jednego z właścicieli federacji KSW. Nic więc dziwnego, że fabuła produkcji opiera się na sportach walki. Głównym bohaterem jest Borys "Kosa" Kosiński, zawodnik MMA, który w najważniejszej walce popełnia błąd. Skutkuje to załamaniem jego kariery i zmusza do tytanicznego wysiłku w celu odzyskania tego, co dla niego najważniejsze. W roli głównej zobaczymy Eryka Lubosa, a partnerować mu będą między innymi Aleksandra Popławska, Janusz Chabior oraz międzynarodowy mistrz KSW Mamed Khalidov. "Underdog" w kinach pojawi się 11 stycznia, natomiast we wtorek 8 stycznia w warszawskim Multikinie miała miejsce oficjalna premiera. Jeden z aktorów postanowił wykorzystać tę podniosłą chwilę, by...poprosić swoją wybrankę o rękę.

EN_01321640_8414
fot. Tomasz Zukowski/East News

Zaręczyny na premierze "Underdog"

Jeszcze zanim zgromadzeni goście obejrzeli premierowy pokazd "Underdog", aktorzy, reżyser i osoby związane z produkcją zostały wywołane na środek kinowej sali. Wśród nich znalazł się również Tomasz Mandes, który wciela się w filmie w rolę policjanta. Nikt nie spodziewał się, że to właśnie on sprawi, że premierowy pokaz wzbudzi tak duże emocje. Aktor wykorzystał bowiem premierę, by oświadczyć się swojej ukochanej, Ewie Lewandowskiej, która bez chwili wahania odpowiedziała "tak". Cała sala szybko wyszła z szoku i rozpoczęły się wiwaty na cześć zakochanych. Cała sytuacja wyglądała niczym scena z romantycznego filmu. Z pewnością przyszła panna młoda będzie miała o czym opowiadać. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ: "Underdog": zobacz zwiastun filmu z Mamedem Khalidovem

RadioZET.pl/MF