Zamknij

Pamela Anderson i Tommy Lee gwiazdami serialu biograficznego. Nie uwierzycie, kto zagra główne role

16.12.2020 13:48
Pamela Anderson, Tommy lee
fot. NIVIERE/VILLARD/East News

Pamela Anderson i jej były mąż Tommy Lee staną się bohaterami nowego miniserialu Hulu. Kto wcieli się w te charakterystyczne role?

Pamela Anderson i Tommy Lee staną się bohaterami miniserialu platformy streamingowej Hulu. Produkcja opowie o skandalu, który zapewnił rozgłos parze. Aktorka i modelka Pamela Anderson, najlepiej znana z ról w serialach "Słoneczny Patrol" i "V.I.P" wyszła za mąż za muzyka rockowego Tommy’ego Lee, perkusistę zespołu Mötley Crüe, po zaledwie czterech dniach znajomości. 

Następnie para udała się na miesiąc miodowy. W jego trakcie rozkosznie zakochani nagrywali dosłownie wszystko. W tym – swoje łóżkowe igraszki. Niedługo później seks-taśma z miesiąca miodowego została skradziona i obiegła cały świat, a małżeństwo pary nie przetrwało próby czasu. 

Burzliwy związek pary trwał trzy lata, a jego szczegóły stawały się łatwym kąskiem dla wszelkiej maści tabloidów. Pamela Anderson dwukrotnie wnosiła do sądu pozew o rozwód i dwukrotnie wróciła do męża.  Para ma dwóch synów. 

Zobacz także

Pamela Anderson i Tommy Lee bohaterami miniserialu. Kto stoi za produkcją?

Teraz wydarzenia te mają stać się przyczynkiem do miniserialu. Pomysłodawcą projektu jest Seth Rogen, aktor i producent, odpowiedzialny za sukces produkcji "The Boys", "Preacher", czy filmu "Grzecni chłopcy" i "Niedobrani". Rogen, wraz ze swoim przyjacielem Evanem Golbergiem będą producentami projektu. Za scenariusz odpowiedzialny jest Rob Siegel, autor scenariuszy do filmów „Zapaśnik” Darrena Aronofsky’ego, czy „McImperium” Johna Lee Hancocka, przyglądającym się sylwetce założyciela sieci McDonalds.

Za kamerą serialu stanie Craig Gilespie, odpowiedzialny za sukces filmu „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, który został nagrodzony Oscarem i Złotym Globem (w obu wypadkach za rolę Allison Janney). Gilespie jest też twórcą filmów „Miłość Larsa”, „Facet od WF-u”, czy nowej wersji „Postrachu nocy”. W przyszłym roku zobaczymy także jego wersję opowieści o Cruelli DeMon w filmie „Cruella” z Emmą Stone w głównej roli.

Tytuł roboczy serialu, jak podaje portal Deadline to: "Pam i Tommy".

Pamela Anderson i Tommy Lee – kto wcieli się w duet na ekranie?

Pamela Anderson i Tommy Lee to dwie bardzo charakterystyczne osoby, o szczególnym wyglądzie. Nieco zaskakuje zatem dobór aktorów do ról. Mówi się, że w miniserialu Hulu mieliby wystąpić bowiem: Lily James oraz Sebastian Stan.

Lily James najlepiej znana jest z występu w „Kopciuszku” Disneya, drugiej części musicalu „Mamma Mia!”, „Baby Driverze”, czy niedawnej „RebeceNetflixa. Sebastian Stan zaś kojarzony jest najlepiej z rolą Zimowego Żołnierza w filmach Marvel Cinematic Universe, występów w „Jestem Najlepsza. Ja, Tonya”, „Coś się kończy, coś się zaczyna”, czy serialu "Plotkara". Na pierwszy rzut oka aczej nie są osobami, które przychodzą na myśl, gdy myślimy o obsadzeniu ról Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, nie uważacie?

Jak podają niektóre zagraniczne źródła na pewnym etapie produkcji, Rogen myślał o zaangażowaniu swojego przyjaciela Jamesa Franco do roli, jednak finalnie złożył propozycję Stanowi.

Sam Seth Rogen ma natomiast wcielić się mężczyznę, który ukradł taśmę i rozpoczął całą spiralę zdarzeń. 

"Pam i Tommy" – kiedy premiera?

Na tym etapie trudno powiedzieć, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery niezatytułowanego jeszcze serialu o skandalu z udziałem Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Wszystko zależy od tego, kiedy dokładnie rozpoczną się zdjęcia do projektu.

Czytaj także: Wściekły Tom Cruise wrzeszczy na ekipę "Mission: Impossible 7". Do sieci trafiło nagranie 

RadioZet.pl/Variety/Deadline/Kinofilia