Zamknij

Pandemia koronawirusa w zwiastunie filmu "Songbird". KJ Apa w głównej roli [WIDEO]

30.10.2020 15:19
"Songbird" - zwiastun filmu o pandemii koronawirusa
fot. DFree / Shutterstock.com - zdjęcie poglądowe

"Songbird" to film ukazujący przyszłość, w której ludzkość nie poradziła sobie z pandemią koronawirusa. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun. Kiedy premiera?

Co jeśli ludzkość nie poradzi sobie z pandemią koronawirusa, a COVID-19 zmutuje w jeszcze groźniejszą odmianę: COVID-23? Na to pytanie odpowiadają twórcy "Songbird" - jednego z pierwszych filmów powstałych w trakcie kwarantanny w Los Angeles. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"Songbird" - zwiastun filmu o pandemii koronawirusa

Zwiastun filmu "Songbird" prezentuje się następująco:

Akcja filmu "Songbird" rozgrywa się 4 lata po wybuchu pandemii koronawirusa. Śmiertelny wirus zmutował, a COVID-19 stało się COVID-23, czyli jeszcze groźniejszą odmianą. Fabuła przedstawia dystopijną wizję świata owładniętego strachem. Każdy, u kogo występują symptomy zakażenia siłą przenoszony jest do specjalnego obozu zwanego Q-Zones, z którego co do zasady nikt nie wraca.

Głównym bohaterem "Songbird" jest młody kurier imieniem Nico, którego cechuje odporność na śmiertelny patogen. Jedyną bliską mu osobą, która ocalała jest jego dziewczyna Sara. Znajduje się ona na kwarantannie. Wkrótce wszyscy jej sąsiedzi zostają zakażeni i przewiezieni do Q-Zones, a u niej samej pojawiają się pierwsze symptomy. Nico podejmuje desperacką próbę ocalenia jej życia.

Zobacz także

"Songbird" - kiedy premiera?

"Songbird" jest jednym z pierwszych filmów nakręconych podczas kwarantanny w Los Angeles. Za reżyserię odpowiada Adam Mason, który wraz z Simonem Boyesem napisał też scenariusz. W roli głównej zobaczymy KJ'a Apę, znanego jako Archie Andrews z serialu "Riverdale". U jego boku wystąpili: Demi Moore, Alexandra Daddario, Jenna Ortega, Bradley Whitford, Peter Stormare, Craig Robinson, Paul Walter Hauser, Ethan Josh Lee, Lia McHugh i Michole Briana White.

Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery filmu "Songbird". Nie wiemy również, czy produkcja trafi do kin, czy bezpośrednio na platformy streamingowe. 

Zobacz także