Zamknij

Paradise Hotel: nowy reality show w TVN7. "Love Island" będzie miało konkurencję

Judyta Wanicka
03.12.2019 15:26
Paradise Hotel
fot. Instagram:@paradisehotelfox

"Paradise Hotel" wiosnę w TVN7. Rusza polska edycja słynnego amerykańskiego formatu. Zasady są podobne do "Love Island. Wsypa Miłości" emitowanego w Polsacie. Castingi do "Paradise Hotel" już trwają.

Paradise Hotel - nowy reality show w TVN7

„Paradise Hotel” to nowy program typu reality show, który trafi na antenę TVN7 wiosną 2020 roku. Propozycja powinna spodobać się fanom polsatowskiego "Love island. Wyspa Miłości", w którym uczestnicy również mieszkali na wyspie i łączyli się w pary, by wygrać nagrodę pieniężną. "Paradise Hotel" jest pierwszym tego typu formatem, na którym wzorowały się inne produkcje. Pierwsza edycja "Paradise Hotel" została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie.

Polska edycja "Paradise Hotel" zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. Zdjęcia rozpoczną się na początku nowego roku. Tymczasem trwają castingi do "Paradise Hotel". Chętni do wzięcia udziału mogą zgłaszać się poprzez formularz na stronie tvn.pl.

Paradise Hotel - kiedy premiera i na czym polega nowy program? [ZASADY]

Paradise Hotel - o co chodzi w programie i jaka jest nagroda?

Zasady "Paradise Hotel" z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Podobnie jak w "Love island", co tydzień w Hotelu Paradise na Bali będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Zwycięzcy polskiej edycji reality show mają szansę zasilić swoje konta sporą sumą. Nagroda w "Paradise Hotel" to 100 tys. złotych. Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

RadioZET.pl/jw