Zamknij

"Paranormal Activity: Next of Kin" z nowym zwiastunem. Zobacz przerażającą wioskę Amiszów [WIDEO]

07.10.2021 12:08
Paranormal Activity: Next of Kin - kadr z filmu
fot. Paramount+/materiały prasowe

"Paranormal Activity: Next of Kin" - 7. odsłona słynnego horroru doczekała się nowego zwiastuna. Co czai się w przerażającej wiosce Amiszów?

Nadchodzi Halloween w związku z czym, twórcy "Paranormal Activity: Next of Kin" zaprezentowali kolejny zwiastun nowej części serii horrorów o duchach. Jakie upiory zobaczymy na ekranie tym razem?

"Paranormal Activity: Next of Kin" - zwiastun horroru [WIDEO]

Seria "Paranormal Activity" zadebiutowała w 2007 roku i odniosła na tyle duży sukces, że funkcjonuje do dziś, a w ciągu 14 lat doczekała się siedmiu odsłon. Najnowsza z nich została zapowiedziana w zupełnie nowym zwiastunie.

Tym razem fani "Paranormal Activity" dostali trailer z prawdziwego zdarzenia. Trwający prawie dwie i pół minuty zwiastun prezentuje zarys przerażającej historii, którą poznamy w "Next of Kin". Podobnie jak poprzednie części, film jest stylizowany na dokument, więc widzowie mają okazję śledzić poczynania bohaterów i niewyjaśnione zjawiska w niezwykle namacalnej otoczce. Tym razem akcja rozegra się w wiosce Amiszów.

Młoda dziewczyna o imieniu Margot, chce poznać swoich biologicznych krewnych. Wyrusza z partnerem, który zostaje jej operatorem do wioski Amiszów, w której przed laty mieszkała jej matka. Para zostaje serdecznie powitana, ale wkrótce okazuje się, że odcięta od świata społeczność skrywa przerażające sekrety, z którymi jest powiązana matka Margot, mroczy kult oraz nadprzyrodzone zjawiska jeżące włosy na głowie. Główna bohaterka nie tylko odkryje sekret swojego pochodzenia, ale również będzie musiała ujść z życiem z osady Amiszów.

Twórcy zaprezentowali również plakat "Paranormal Activity: Next of Kin".

Paramount+/materiały prasowe
fot. Paranormal Activity: Next of Kin

W obsadzie horroru znaleźli się między innymi Roland Buck III, Jill Andre, Emily Bader, Tom Nowicki, Gunner Wright, Henry Ayres-Brown oraz Wesley Han. Reżyserem filmu został William Eubank. Za scenariusz odpowiada Christopher Landon, który ma na koncie pracę przy czterech poprzednich filmach z serii.

"Paranormal Activity: Next of Kin" - kiedy premiera horroru?

Horror produkcji platformy Paramount+ w USA trafi do bazy serwisu już 29 października 2021 roku, a więc w sam raz na Halloween. Na razie nie wiadomo, kiedy film "Paranormal Activity: Next of Kin" będzie dostępny w Polsce.

RadioZET.pl/YouTube/Paramount+