Zamknij

"Paranormal Activity": nowa część słynnego horroru w pierwszej zapowiedzi. Kiedy premiera? [WIDEO]

20.09.2021 12:18
"Paranormal Activity": nowa część słynnego horroru w pierwszej zapowiedzi. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Everett Collection/ East News (zdjęcie poglądowe)

"Paranormal Activity: Next of Kin" to już siódma odsłona głośnej serii grozy z podgatunku found footage. Studio Paramount Pictures opublikowało pierwszą zapowiedź wideo, która potwierdza też datę premiery. Kiedy zobaczymy horror?

"Paranormal Activity" to już niemalże legenda współczesnego kina grozy. Niezależnie od tego, czy przepadamy za podgatunkiem horroru jakim jest found footage, nie możemy odmówić rzeczonej serii popularności. Jej miłośników z pewnością ucieszy fakt, iż siódma część, zatytułowana "Paranormal Activity: Next of Kin", zadebiutuje tuż przed tegorocznym Halloween, a w sieci pojawił się właśnie pierwszy teaser.

"Paranormal Activity: Next of Kin" - pierwsza zapowiedź horroru [WIDEO]

Fabuła filmu "Paranormal Activity: Next of Kin" owiana jest tajemnicą, co tylko wzmaga ciekawość odbiorców. Wiemy ponadto, że produkcja ma znacząco przeobrazić serię (cokolwiek to znaczy).

W rolach głównych wystąpili Emily Bader ("Charmed"), Roland Buck III ("Chicago Med"), Dan Lippert i Henry Ayers-Brown. Za kamerą stanął Will Eubank, który pracował na podstawie scenariusza Christophera Landona - scenarzysty czterech poprzednich odsłon i reżysera popularnego horrorowego pastiszu "Śmierć nadejdzie dziś".

"Paranormal Activity: Next of Kin" - kiedy premiera?

Za produkcję filmu odpowiadają Jason Blum ze studia Blumhouse i Oren Peli, czyli człowiek, który w 2007 roku powołał do życia pierwszą część z serii. "Paranormal Activity: Next of Kin" ominie kina i trafi prosto do oferty platformy Paramount+. Premiera odbędzie się 29 października 2021 roku, czyli idealnie na tegoroczne Halloween.

RadioZET.pl/Deadline.com/EW.com