Zamknij

Patrizia Gucci nazywa film Ridleya Scotta "totalną szmirą" i zapowiada pozew

03.12.2021 13:15
Patrizia Gucci
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

Ridley Scott wypuścił w świat najnowszy film o tytule "Dom Gucci", opowiadający o losach słynnego klanu. Okazuje się, że rodzina Gucci nie jest zadowolona z tego, jak zostali przedstawieni ich krewni. Patrizia Gucci nazywa film "szmirą" i zapowiada pozew.

Patrizia Gucci nazywa film Ridleya Scotta "totalną szmirą" i zapowiada pozew. Najnowszy film Ridleya Scotta nie przypadł do gustu klanowi Gucci. Patrizia Gucci, kuzynka Maurizio Gucciego, o którym w dużym stopniu opowiada fabuła, krytycznie odnosi się tego, co przedstawiono w filmie.

Zobacz także:  Rodzina Guccich pozwie Ridleya Scotta? Członkowie klanu nie są zadowoleni z "Domu Gucci"

Patrizia Gucci nazywa film Ridleya Scotta "totalną szmirą" i zapowiada pozew

Patrizia Gucci jest oburzona tym, jak film "Dom Gucci" w reżyserii Ridleya Scotta, przedstawił jej rodzinę. Kuzynka Maurizio udzieliła wywiadu na łamach "Wprost", gdzie zaznaczyła, że wypowiada się w imieniu wszystkich członków rodu. Co ciekawe, Gucci zdradziła, że sama nie widziała filmu, ale członkowie rodziny opisali jej, czego może się spodziewać.

Ja jeszcze nie widziałam filmu, ponieważ we Włoszech jego premiera zaplanowana jest na 16 grudnia. Obejrzeli go jednak moi kuzyni. Byli całkowicie zszokowani, ponieważ to po prostu totalna szmira. Nasze główne zastrzeżenia dotyczą tego, jak zostali przedstawieni w filmie niektórzy członkowie rodziny. To nie jest prawda, tylko całkowity wymysł. Bardzo martwi nas ten kłamliwy wizerunek naszej rodziny.

Patrizia Gucci

Patrizia dodała też, że nie podoba się jej, że Patrizia Reggiani jest ukazana w taki sposób, jakby reżyser usprawiedliwiał jej czyn. Członkini rodu Gucci nie jest też zadowolona z tego, że fabułą filmu Ridleya Scotta jest oparta na książce Sarah Forden z 2001 roku. Podkreśla ona, że książka nie była autoryzowana przez rodzinę. I dodaje:

Żadna z firm produkcyjnych nie zwróciła się do nas z żadnym pytaniem dotyczącym realiów. Nie skontaktowali się z nami ani razu. To jest haniebne zachowanie

Patrizia Gucci

Patrizia Gucci najbardziej czuje się dotknięta tym, jak ukazano jej ojca, Paolo. W filmie "Dom Gucci" jest ubrany w sportowy strój. Patrizia uważa jednak, że nigdy nie widziała ojca w takim ubraniu. Co więcej, zapewnia, że rodzina Gucci podejmie odpowiednie kroki prawne.

Zobacz także:  Netflix pozbywa się w grudniu wielu hitów. To ostatni dzwonek, żeby je zobaczyć [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Plotek.pl