Zamknij

Patryk Vega o Antku Królikowskim w scenach seksu: "Płakał, że już nie chce"

29.07.2020 22:08
Patryk Vega
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patryk Vega już niebawem wypuści kolejny film: "Pętla". Jak zapowiedział, będzie tam sporo scen seksu - m.in. z udziałem Antka Królikowskiego, grającego jedną z głównych ról. Tyle, że młody aktor miał już ich dość. "Płakał, że już nie chce" - zdradza reżyser.

Patryk Vega, w związku ze zbliżającą się premierą swojego kolejnego dzieła, zatytułowanego " Pętla", zaczyna małymi krokami promocję nowego obrazu. Podobnie jak wcześniej, reżyser przemyca widzom nieco "smaczków", związanych z kręceniem filmu i tym, co działo się na planie. Niedawno opublikował w sieci krótkie fragmenty filmu okraszone swoimi wypowiedziami na temat tego, jak wyglądała realizacja scen w praktyce. Padło też na sceny seksu z udziałem Antka Królikowskiego.

Antek Królikowski miał już dość scen seksu

Jak zdradził Patryk Vega, Antek Królikowski, grający jednego z głównych bohaterów, miał do odegrania mnóstwo scen seksu, tak wiele, że miał niekiedy dość. Jak zdradza Vega, mimo to młody aktor stanął na wysokości zadania.

"Dla uniknięcia wątpliwości, Antoni stanął na wysokości zadania i zagrał tych dziesięć scen seksu bez Viagry. Mam nadzieję, że do czasu premiery "Pętli" Antoni wyjdzie z traumy i będzie miał ochotę jeszcze kiedykolwiek uprawiać seks" - powiedział Vega.

Sam Królikowski zdradził, że w związku z mnogością scen łóżkowych wręcz brakło mu pomysłów.

"Liczba tych partnerek, jakie mój bohater poznaje, z jakimi się styka i rzeczy, które z nimi wyprawia, jest czymś, czego w życiu prywatnym raczej nigdy nie zaznam i nie chcę zaznawać (...). Tak naprawdę nie do końca wiedziałem, skąd mam czerpać wzorce i inspirację" - wyznał.

Niektórzy komentujący żartują, że aktor w prywatnym życiu również często zmienia partnerki. I jest w tym trochę racji.

Antek Królikowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą

Przypomnijmy, że film "Pętla" pojawi się w kinach 4 września 2020.

RadioZET.pl/AS