Zamknij

Patryk Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Opublikował kolejny zwiastun "Pętli"

22.06.2020 09:39
"Pętla" Patryk Vega
fot. SCREEN z zapowiedzi

Patryk Vega pokazał kolejną zapowiedź swojego najnowszego filmu "Pętla", którego premiera już wkrótce. Reżyser już wcześniej przekonywał, że dysponuje prawdziwymi nagraniami z nocnego klubu na Podkarpaciu. Czy teraz, w najnowszym zwiastunie produkcji, widzimy wycinek rzeczywistych nagrań?

Patryk Vega opublikował w sieci kolejną zapowiedź "Pętli". W materiale facebookowym, który zatytułował ""Afera Podkarpacka" - Dokument Patryka Vegi, ODCINEK 1: "SEKSTAŚMY"", widać m.in. wypowiedzi siostry Dawida Kosteckiego, Estery, rozmowę Vegi z oficerem CBŚP Danielem Śnieżkiem oraz wypowiedzi właścicieli nocnych klubów. Wideo zostało okraszone filmami, wyglądającymi na prawdziwe sekstaśmy, których posiadaniem wcześniej chwalił się reżyser.

Patryk Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy?

W rozmowie z "Super Expressem" Vega zdradził, że do współpracy przy filmie pozyskał wszystkich "kluczowych uczestników afery".

"Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować. Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów - bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera „Cygana”. Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami" - powiedział.

Żeby nie być gołosłownym, Vega wyrywek materiałów opublikował. Czy są to rzeczywiste nagrania? Z pewnością tak wyglądają.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS