Zamknij

Patryk Vega prezentuje zwiastun "Plag Breslau" [+18]

Redakcja
05.09.2018 18:51
Patryk Vega prezentuje zwiastun "Plag Breslau" [+18]
fot. Instagram@:patryk_vega_official

Dziś o godzinie 18 kontrowersyjny reżyser opublikował na swoim profilu na Facebooku zwiastun swojej najnowszego najnowszego filmu "Plagi Breslau". Czy sensacyjna produkcja nawiąże do mocnego, wulgarnego kina, w jakim specjalizuje się Vega?

Patryk Vega to reżyser niebojący się kontrowersji, wulgarnego języka i trudnych tematów. Twórca między innymi "Kobiet Mafii" i "Botoksu" przygotowuje teraz dla widzów solidną dawkę sensacji i kryminalnych zagadek. Jego nowa produkcja, "Plagi Breslau", ma być ciężkim filmem o tropieniu seryjnego mordercy. W roli głównej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, która zrobiła na widzach duże wrażenie tym, jak zmieniła się do roli. Teraz możemy zobaczyć ją także w akcji. Patryk Vega opublikował w sieci reżyserski zwiastun filmu bez cenzury.

Zwiastun "Plag Breslau" już w sieci

W zwiastunie rzeczywiście ciężko poznać Małgorzatę Kożuchowską. Nie tylko pod względem wyglądu, ale również zachowania. Aktorka przyzwyczaiła widzów do ról uśmiechniętych blondynek, tymczasem w "Plagach Breslau" jest twardą, niezważającą na kulturę języka. Zwiastun zapowiada, że poza tajemniczymi morderstwami, zobaczymy tu wszystko, co widzowie lubią w filmach Patryka Vegi. Teaser jest dynamiczny, pełen akcji i mocnych scen. W powietrzu jednak wisi skomplikowane policyjne śledztwo. 

Film zapowiada się intrygująco i wydaje się, że zaspokoi apetyty widzów lubujących się w mrocznych, polskich kryminałach. Przekonamy się w grudniu 2018 roku.

RadioZET.pl/MF