Zamknij

Patryk Vega z nietypowym projektem. Reżyser zajmie się sprawą śmierci Magdaleny Żuk [WIDEO]

06.04.2021 10:17
Artur Zawadzki/REPORTER; Zofia Drozynska/East News
fot. Artur Zawadzki/REPORTER; Zofia Drozynska/East News

Patryk Vega rozwiąże jedną z najgłośniejszych spraw ostatnich lat? Co się stało z Magdaleną Żuk? Słynny polski reżyser rozpoczął własne śledztwo. 

Patryk Vega opublikował zapowiedź swojego nadchodzącego przedsięwzięcia. Reżyser, który niedawno skupiał się na tematyce handlu ludźmi (w filmach "Small World" i "Oczy diabła"), teraz zajmie się sprawą tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk

Patryk Vega rozwikła zagadkę śmierci Magdaleny Żuk?

6 kwietnia 2021 roku Patryk Vega opublikował w mediach społecznościowych materiał wideo, w którym informuje, że przeprowadzi własne śledztwo w sprawie śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk, do której doszło przed 4 laty. Reżyser nawołuje do swoich fanów, by pomogli w odkryciu prawdy.

Rozwikłajmy tajemnicę jej śmierci razem. Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Kim była Magdalena Żuk?

W kwietniu 2017 roku Magdalena Żuk wyjechała samotnie na wakacje do Egiptu. W początkowym założeniu miał towarzyszyć jej partner, jednak gdy okazało się to niemożliwe, kobieta wyruszyła sama. Zatrzymała się w kurorcie w Marsa Alam. Jej zachowanie szybko zaczęło budzić niepokój otoczenia, a partner (z którym utrzymywała kontakt telefoniczny) zalecił jej wcześniejszy powrót do kraju.

Niestety, 30 kwietnia 2017 roku Magdalena Żuk zmarła w wyniku obrażeń doznanych na skutek upadku w z wysokości. Wyskoczyła bowiem z 2. piętra. Sprawa odbiła się szerokim echem w naszym kraju, dając początek całemu szeregowi teorii (w tym tych dotyczących handlu ludźmi). Tajemnicy śmierci Magdaleny Żuk po dziś dzień nie udało się rozwikłać. W styczniu 2021 roku prokuratura ponownie przedłużyła śledztwo, tym razem do 30 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Onet.pl