Zamknij

Patryk Vega zapowiada nowego "Pitbulla". Jest zwiastun i data premiery [WIDEO]

03.08.2021 13:50
Patryk Vega zapowiada nowego "Pitbulla". Jest zwiastun i data premiery [WIDEO]
fot. TRICOLORS/East News

Popularny polski reżyser powraca z kolejną odsłoną swojej najgłośniejszej produkcji. Jak prezentuje się nowy "Pitbull" Patryka Vegi? Zobaczcie zwiastun, który zdradza też datę premiery.

Patryk Vega to kontrowersyjny polski reżyser, znany z takich produkcji jak seria "Pitbull" i "Kobiety mafii". Teraz filmowiec zaprezentował zapowiedź swojego najnowszego filmu, w którym powrócą gwiazdy jego dotychczasowych produkcji. 

Zobacz także

"Pitbull 2021": zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Serię "Pitbull" zapoczątkował w 2005 roku ciepło przyjęty film z Marcinem Dorocińskim i Andrzejem Grabowskim w rolach głównych. Następnie losy głównych bohaterów śledziliśmy w serialu i dwóch kolejnych odsłonach kinowych: "Pitbull: Nowe porządki" i "Pitbull: Niebezpieczne kobiety". W 2018 roku ukazał się "Pitbull: Ostatni pies", który jednak nie był sygnowany nazwiskiem Patryka Vegi, a Władysława Pasikowskiego. Teraz jednak pierwotny twórca zapowiedział powrót do marki.

Już jakiś czas temu pojawiły się informacje o produkcji zatytułowanej "Pitbull: Królowa chuliganów". Teraz jednak światło dzienne ujrzał zwiastun filmu o nieco innym tytule - "Pitbull 2021". Zapowiedź może być nieco konfundująca, bowiem trudno ocenić, czy będzie to kontynuacja poprzednich części, czy też całkowity reboot serii. 

"Pitbull 2021": kiedy premiera nowego filmu Patryka Vegi?

Jak widzimy w opublikowanym zwiastunie, w filmie "Pitbullu 2021" wystąpią między innymi Andrzej Grabowski,  Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska oraz Jan Błachowski. Film ma trafić na ekrany kin w dniu obchodów Święta Niepodległości, czyli 11 listopada 2021 roku.

To jednak nie koniec twórczości Patryka Vegi w tym roku. Na swoją premierę czeka bowiem "Small World", czyli film oscylujący wokół tematyki handlu dziećmi, będący swoistym fabularnym przedłużeniem głośnego (i szeroko krytykowanego) dokumentu "Oczy diabła". Dokładna data premiery "Small World" nie jest obecnie znana.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.