Zamknij

Patryk Vega zapowiada skandal. Ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i celebrytów

09.06.2020 12:29
Patryk Vega zapowiada skandal. Ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i celebrytów

Patryk Vega zapowiedział premierę nowego filmu. "Pętla" nie ma jeszcze daty premiery, ale już wywołała niemałe zamieszanie. Vega zdradza, że jego film będzie niewygodny dla celebrytów i polityków. Wyjaśnia, dlaczego.

Patryk Vega zapowiada skandal. Ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i celebrytów. To kolejny raz, gdy Patryk Vega promuje swoje "dzieło" w atmosferze skandalu. "Pętla", czyli najnowszy film, skupi się na tak zwanej aferze podkarpackiej. Reżyser zapowiada, że będzie to mocny materiał. Zresztą w opublikowanym wcześniej zwiastunie nie brakuje wulgaryzmów i brutalnych scen.

Patryk Vega udzielił wywiadu, w którym zdradził, czego możemy się spodziewać. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: 365 dni: Film zbiera pierwsze recenzje za granicą. Nie brakuje zachwytów, ale też słów krytyki 

Patryk Vega zapowiada skandal. Ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i celebrytów

Patryk Vega przyzwyczaił widzów do tego, że jest kontrowersyjnym reżyserem. Nie zamierza rezygnować z tego tytułu. Vega ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące jego nowego filmu w programie 'Gwiazdy bez maski". Wyznał, że zamierza opublikować sekstaśmy z udziałem polityków, gwiazd i duchownych. 

"Pętla" to film oparty na faktach. Ma on przedstawić historię sprzed kilku lat, gdy w podkarpackiej agencji usług towarzyskiej spotykali się celebryci, księża i politycy.

Mam cały plecak nagrań, które będę publikował. Tam są rzeczy niezwykłe, łącznie z tym, jak rosyjskie służby próbują werbować właścicieli klubów w Polsce. Również są nagrania, na których ludzie uprawiają seks - powiedział w wywiadzie dla se.pl.

Co więcej, reżyser zapewnia, że opublikuje te taśmy przed premierą filmu. Zaznaczył także, że nie boi się pozwów.

To jest nieuniknione, że taki film musi dotknąć ludzi, więc ja się z tymi procesami godzę, że one mogą ewentualnie nastąpić. Uważam, że mam tak silny materiał dowodowy i tyle rzeczy popartych faktami, że nie boję się takiej konfrontacji - dodaje.

Film "Pętla" pojawi się w kinach najprawdopodobniej we wrześniu. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Zobacz także:  Liam Neeson w żałobie. Hollywoodzki gwiazdor stracił najbliższą osobę 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl