Zamknij

Patryk Vega zapowiedział nowy film. Znamy tytuł i datę premiery [DATA PREMIERY]

Maciej Friedrich
18.11.2019 15:29
Patryk Vega zapowiedział nowy film. Znamy tytuł i datę premiery [DATA PREMIERY]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Patryk Vega to niezwykle pracowity reżyser, który bardzo często wypuszcza kolejne produkcje. Jak informuje portal "Na ekranie", znany jest już tytuł i data premiery nowego filmu Vegi. Wiadomo również, o czym opowie reżyser.

Patryk Vega to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów, który nie boi się szokujących tematów i ma tyle samo oddanych fanów, co zagorzałych krytyków. Twórca między innymi "Kobiet Mafii" i głośnej "Polityki" znany jest także z tempa pracy nad kolejnymi produkcjami. Vega zapowiada i wypuszcza nowe filmy stosunkowo często i nigdy nie wiadomo, kiedy poinformuje o kolejnym projekcie.

Patryk Vega "Napastnik": znamy datę premiery nowego filmu

Jak ustalił portal "Na ekranie", nowy film Patryka Vegi zatytułowany ma być "Napastnik". Twórca ma w nim zaprezentować kulisy środowiska polskiej piłki nożnej. Zdjęcia miały rozpocząć się we wrześniu 2019 roku, a w obsadzie zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego i Antoniego Królikowskiego. "Napastnik" miałby trafić do kin 21 lutego 2020 roku. Z pewnością nie zabraknie mocnych scen i kontrowersji. Przypomnijmy, że reżyser zapowiedział także film o prezydencie Andrzeju Dudzie.

Czekacie na nowy film Patryka?

 Patryk Vega opowiedział o swoim ojcu. To dlatego zmienił nazwisko?

Zagłosuj

Czekasz na nowy film Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/naekranie.pl/MF