Zamknij

Patryk Vega zdradził tytuł nowego filmu. O czym będzie "Miłość w czasach zarazy"?

09.11.2020 13:25
Miłość w czasach zarazy - Patryk Vega zapowiada nowy film
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Patryk Vega zdradził kolejne szczegóły związane ze swoją nową produkcją. Tym razem poznaliśmy tytuł - "Miłość w czasach zarazy". Co wiemy o nowym filmie Patryka Vegi?

Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych polskich filmowców. Choć jego filmy zbierają miażdżąco krytyczne recenzje, bilety sprzedają się w gigantycznych ilościach, a widzowie tłumnie ruszają do kin. O czym tym razem opowie nam Patryk Vega? Kiedy premiera filmu "Miłość w czasach zarazy"?

"Miłość w czasach zarazy" - Patryk Vega zapowiada nowy film

"Miłość w czasach zarazy" to tytuł najnowszego filmu Patryka Vegi. Reżyser pochwalił się pracą na planie publikując wpis w mediach społecznościowych. O czym opowie "Miłość w czasach zarazy"? Na ten moment nie podano konkretnych szczegółów. Jak jednak zauważa Wprost.pl, Patryk Vega opowiedział o swoim najnowszym projekcie kilka tygodni temu.

Zobacz także

Jako gość Onet Rano, reżyser zapowiedział, że pracuje nad filmem o samotności w czasie pandemii. Zdjęcia do rzeczonej produkcji ruszyły już w marcu 2020 roku. 

Będzie to film o epidemii samotności. O tym, że mając dostęp do wyzutego z uczuć seksu, jednocześnie mamy problem z budowaniem relacji, miłości z drugim człowiekiem. To film dziejący się w czasie pandemii, kręcony od marca. Mamy spektakularne ujęcia, które są w zasadzie niemożliwe do powtórzenia. Materiały przypominające ujęcia z apokaliptycznych filmów, gdy patrzysz na Emilii Plater czy inne ulice w centrum Warszawy, które są absolutnie puste.

Patryk Vega

"Miłość w czasach zarazy" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie podano oficjalnej daty premiery filmu "Miłość w czasach zarazy". Nie znamy również obsady. O nowych informacjach będziemy informować na bieżąco. 

Zobacz także