Zamknij

Patty Perez nie żyje. Gwiazda "Jackassa" miała tylko 57 lat

22.09.2021 10:04
Jackass: Numer dwa - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Zmarła Patty Perez - amerykańska aktorka i osobowość internetowa, która występowała w serii "Jackass". Miała tylko 57 lat. Rodzina prosi fanów o wsparcie w zorganizowaniu pogrzebu.

17 września 2021 roku odeszła Patty Perez. Była aktorką i osobowością internetową znaną głównie dzięki występom w filmach z serii "Jackass". Miała 57 lat. Co było przyczyną jej śmierci?

Patty Perez nie żyje. Co było przyczyną śmierci gwiazdy "Jackass"?

O odejściu Perez poinformował między innymi portal TMZ. Jej śmierć potwierdzili członkowie rodziny aktorki.

Córka Patty Perez - Priscilla, skomentowała śmierć matki.

Patty zmarła w zeszły piątek w szpitalu w Reno, gdzie mieszkała – i gdzie była leczona z powodu powikłań związanych z cukrzycą typu 1, z którą borykała się od urodzenia. Przy okazji, jej śmierć nie była związana z COVID-19.

Bezpośrednią przyczyną zgonu Perez była niewydolność nerek. Był to wynik trwającej całe życie walki z problemami zdrowotnymi spowodowanymi cukrzycą i otyłością celebrytki.

Mimo problemów ze zdrowiem Perez korzystała z życia. Zagrała w dwóch częściach filmowej serii "Jackass" opartej na programie telewizyjnym stacji MTV. Wystąpiła w komedii dokumentalnej "Jackass: Numer dwa" z 2008 roku i jej kontynuacji "Jackass 2.5", która powstała rok później. Pojawiła się w słynnym numerze "Magic Trick" z Jasonem Acuną znanym lepiej jako Wee Man. W skeczu po geście różdżki magika Perez wskakuje na leżącego na łóżku członka grupy, praktycznie całkowicie go zasłaniając. Pod koniec wchodzi Johnny Knoxville i obwieszcza, że Wee Man w magiczny sposób zniknął.

W podobnym charakterze wystąpiła również w dokumentalnym filmie telewizyjnym "My Big Fat Fetish". Wystąpiła jako kobieta siadająca na mężczyznach, którzy płacą za tego typu przyjemność.

Rodzina Perez założyła zbiórkę pieniędzy na GoFundMe. Fundusze są zbierane na pokrycie kosztów pogrzebu. Celem jest 6 tysięcy dolarów. Córka zmarłej aktorki podziękowała fanom, którzy wzięli udział w zbiórce.

Chcemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za miłość i życzliwość, jaką wszyscy okazali naszej mamie. Możliwość rozrywki, niesienia ludziom światła i szczęścia była najważniejszym punktem jej życia. Była bardzo dumna z pracy, którą wykonała w przemyśle filmowym.

Patty Perez zostawiła czwórkę dzieci, matkę i wnuki.

RadioZET.pl/TMZ