Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna wystąpi w serialu. Kogo zagra?

Redakcja
20.11.2018 11:36
Paulina Sykut-Jeżyna wystąpi w serialu. Kogo zagra?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna to popularna prezenterka i pogodynka Polsatu. Już niedługo fani będą mogli zobaczyć ją w jednym z polskich seriali. Gdzie wystąpi i w kogo się wcieli?

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych prezenterek Polsatu. Ze stacją związana jest od 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy poprowadziła prognozę pogody. Nie każdy jednak wie, że Paulina cztery lata wcześniej próbowała swoich wokalnych sił jako uczestniczka polsatowskiego „Idola”. Nie udało jej się jednak przejść do finału. W parze z Iwanem Komarenko zwyciężyła natomiast w programie „Tylko nas dwoje”. Wraz z Maćkiem Rockiem prowadziła do 2016 roku „Must Be the Music”, a z Krzysztofem Ibiszem „Taniec z gwiazdami”. Fani nie mieli natomiast okazji obejrzenia jej w roli aktorki. To jednak niebawem się zmieni.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Paulina Sykut-Jeżyna jest w drugiej ciąży?

Paulina Sykut-Jeżyna wystąpi w serialu

Jak poinformował „Fakt”, Paulina po raz pierwszy spróbuje swoich sił jako aktorka. Będziemy mogli zobaczyć ją w jednym z nowych odcinków serialu „W rytmie serca”. Wcieli się tam w dziennikarkę telewizji śniadaniowej, więc zadebiutuje w roli zbieżnej z jej zawodem. Mąż prezenterki, Piotr Jeżyna, zdradził dziennikowi, że Sykut-Jeżyna jest podekscytowana nowym wyzwaniem.

– Ona traktuje to jak przygodę i nowe wyzwanie, bo przecież nie jest aktorką. Ale takie rzeczy wzbogacają i rozwijają, jak każde nowe doświadczenie.

Sama Paulina opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu. Nie wiadomo jeszcze, czy jej występ będzie jednorazową przygodą, czy scenarzyści wiążą z nią poważniejsze plany. Fani z pewnością chętnie oglądaliby ją na ekranie regularnie. Pod opublikowaną fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Paulina Sykut Jeżyna na planie
fot. Instagram:@paulinasykutjezyna

RadioZET.pl/MF