Zamknij

Paulina z "Rolnik szuka żony" jest zakochana. Pokazała zdjęcie z ukochanym

Sylwia Wamej
24.09.2019 12:47
Paulina Rykała
fot. Instagram.com/gymfreak gymlover

Paulina Rykała była uczestniczką 5. edycji "Rolnik szuka żony". W programie co prawda nie znalazła szczęścia, jednak poza kamerami poukładała sobie życie prywatne. Uczestniczka programu pochwaliła  się zdjęciem z nowym chłopakiem.

Paulina z "Rolnik szuka żony" zakochana. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem

Paulina Rykała była uczestniczką 5. edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie znalazła szczęścia, jednak wygląda na to, że w życiu prywatnym ułożyło się jej po programie. Paulina opublikowała romantyczne zdjęcie z wakacji w Rodos, na którym pozuje z ukochanym. Fani w komentarzach gratulowali parze i życzyli szczęścia. W lipcu Paulina obchodziła 30 urodziny, gdzie życzyła sobie zdrowia i miłości. Wygląda na to, że osobiste szczęście już znalazła.

"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski dawał jej nadzieję, ale wybrał inną

Paulina Rykała w programie świetnie dogadywała się z Łukaszem Sędrowskim. Między nimi iskrzyło, jednak Łukasz wybrał inną kandydatkę - Agatę, której oświadczył się na wizji. Związek Łukasza i Agaty nie przetrwał jednak próby czasu. Para rozstała się kilka miesięcy po zakończeniu programu.

Paulina Rykała na co dzień mieszka w Holandii. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" opowiadała w programie, że nie była do tej pory w poważnym związku, bo zawsze trafiała na niewłaściwych mężczyzn. W programie bardzo starała się zdobyć serce Łukasza. Choć ten dawał jej nadzieję na więcej, ostatecznie związał się z inną.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW