Zamknij

Paweł Czajor nie żyje. Aktor i gwiazdor "M jak miłość" miał zaledwie 38 lat

09.04.2021 12:40
Paweł Czajor nie żyje
fot. Shutterstock

Paweł Czajor nie żyje. Aktor i reżyser pracował przy takich tytułach jak "M jak miłość", "Bogowie", "Boże Ciało" czy "Sala samobójców. Hejter". Miał zaledwie 38 lat. 

Paweł Czajor nie żyje. Aktor i gwiazdor "M jak miłość" miał zaledwie 38 lat. Smutną informację przekazała m.in. aktorka Laura Breszka, prywatnie przyjaciółka Pawła Czajora. 38-letni aktor pracował przy wielu głośnych polskich produkcjach, m.in. serialach "Barwy szczęścia", "M jak miłość" i filmach "Boże Ciało", "Sala samobójców. Hejter" czy "Bogowie".

Zobacz także: Walter Olkewicz nie żyje. Aktor znany z "Twin Peaks" i "Senfield" miał 72 lata

Paweł Czajor nie żyje. Aktor i gwiazdor "M jak miłość" miał zaledwie 38 lat

Paweł Czajor nie żyje. Aktor i reżyser pracował przy wielu cenionych polskich tytułach. Wśród nich można wymienić "Bogów", "Boże Ciało" czy "Wszystko dla mojej matki". W 2008 roku pojawił się w uwielbianej telenoweli "M jak miłość", która jest emitowana na antenie TVP2 od ponad 20 lat.

Aktor odszedł nagle 8 kwietnia 2021 roku. Miał zaledwie 38 lat. W mediach społecznościowych Pawła Czajora żegnają koledzy i koleżanki z branży. Informację o jego śmierci przekazał filmpolski.pl.

Natomiast aktorka Laura Breszka pożegnała aktora we wzruszających słowach.

Paweł Czajor zmarł wczoraj. Aktor, reżyser castingu, przyjaciel. Wciąż mam Cię wpisanego jako MIKOŁAJ, po tym jak kilka lat temu dzwoniłeś (zresztą dość zestresowany tym zadaniem) podając się za św. M., prosząc moją córę o bycie grzeczną dla mamy... To się nie dzieje...

Laura Breszka

Przyczyna śmierci Pawła Czajora nie została podana.

Zobacz także: James Hampton nie żyje. Gwiazdor "Nastoletniego wilkołaka" miał 84 lata

RadioZET.pl/tvp.info.pl