Zamknij

Deląg w „M jak miłość"! Zagra partnera Asi!

Redakcja
17.01.2018 08:28
Deląg w „M jak miłość"! Zagra partnera Asi!
fot. ons.pl

Paweł Deląg dołączył do obsady najpopularniejszego polskiego serialu, „M jak miłość". W kogo się wcieli?

M jak miłość. Paweł Deląg dołącza do obsady serialu

To ogromna niespodzianka dla fanów! Paweł Deląg zagra bowiem nowego ukochanego Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Wiadomo, że Asia z dziećmi będą sąsiadami bohatera, w którego wcieli się Paweł Deląg. Jednak sąsiedztwo przerodzi się w coś większego...

Przypomnijmy, że Tomek Chodakowski, mąż Asi, zmarł w odcinku wyemitowanym 11 września 2017. Od tego czasu kobieta próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Niestety jednak nie potrafi poradzić sobie ze stratą – w jednym z ostatnich odcinków serialu próbowała nawet popełnić samobójstwo. Na szczęście jednak w ciężkiej chwili mogła liczyć na pomoc przyjaciółki – Agnieszki, która też kiedyś była partnerką Tomka.

Zobacz także

Jak na nowego partnera Joasi zareagują Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtek (Feliks Matecki)? Przekonamy się już niebawem!

„M jak miłość" to obyczajowa telenowela emitowana od osiemnastu lat. Serial opowiada o wielopokoleniowej rodzinie Mostowiaków. Powstało już ponad 1300 odcinków. Jak wynika z ostatnich statystyk, „M jak miłość" – mimo dużej konkurencji – od lat pozostaje najchętniej oglądanym serialem w Polsce i jedną z najpopularniejszych produkcji w ogóle.

Zobacz także

Paweł Deląg znany jest z filmów „Zróbmy sobie wnuka", „Quo Vadis" czy „Chłopaki nie płaczą". Ostatnio można było oglądać go w filmie w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego, „Gwiazdy".

O tym, że Paweł Deląg dołączył do obsady „M jak miłość", jako pierwszy poinformował „Super Express".

RadioZET.pl/SI/se.pl