Zamknij

Pensjonat nad rozlewiskiem. Kiedy w tv i online?

Redakcja
27.02.2018 08:00
Joanna Brodzik na planie serialu
fot. Eastnews

„Pensjonat nad rozlewiskiem” — nowy serial sagi „Nad rozlewiskiem” — już niedługo w TVP. Tym razem będzie można oglądać go we wtorki o godz. 21.35, czyli tuż po zakończeniu „M jak miłość”, w TVP2. Dostępny będzie także online.

„Pensjonat nad rozlewiskiem”. W TVP2 i online

„Pensjonat nad rozlewiskiem” to 6. sezon popularnej serii „Nad rozlewiskiem” inspirowanej książkami polskiej pisarki Małgorzaty Kalicińskiej. Główną bohaterką serialu jest Małgorzata Jantar, w którą od kilku lat wciela się Joanna Brodzik.

Joanna Brodzik w serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”

Fani mogą spać spokojnie — Joanna Brodzik powróci do swojej postaci. Jak informują Wirtualne Media, w „Nad rozlewiskiem” na bohaterkę spadnie wiadomość o ogromnym długu, który zaciągnęła jej matka. Na poczet długu zostanie zlicytowany pensjonat. Wszystko wskazuje więc na to, że przed Małgorzatą bardzo trudne chwile. Czy uda jej się wyjść z długów? Na czyją pomoc będzie mogła liczyć, a kto okaże się oszustem? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz także

„Pensjonat nad rozlewiskiem”. Aktorzy serialu

Wiadomo, że oprócz Joanny Brodzik do ról powrócą m.in.: Olga Frycz, Piotr Grabowski, Antoni Królikowski, Jerzy Schejbal, Anna Czartoryska-Niemczycka i Adam Adamonis. Nie zabraknie także nowych twarzy. W serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem” zagrają więc Piotr Borowski, Mariusz Drężek, Jakub Wieczorek, Mikołaj Krawczyk, Julia Pogrebińska i Milena Walenta. Z kolei w rolach gości pensjonatu zobaczymy m.in. zespół Perfect, Karola Strasburgera, Annę Popek, Jerzego Bończaka i Anitę Rywalską-Sosnowską.

Zobacz także

— Obecność Mikołaja Krawczyka, elektryzująca wszystkich, jest najlepszym dowodem na to, że producenci mieli rację, obsadzając go w roli ambiwalentnie istniejącego w życiu rozlewiska tajemniczego przybysza — powiedziała w rozmowie z Onetem Joanna Brodzik podczas premierowego pokazu nowej serii serialu w kinie Iluzjon.

„Pensjonat nad rozlewiskiem”. Kiedy w TVP2 i online?

Premiera nowego sezonu „Pensjonatu nad rozlewiskiem” już 27 lutego. Kolejne odcinki emitowane będą w TVP2, we wtorki o godz. 21.35.

Fabuła serialu TVP toczy się w Ostródzie i zielonych okolicach. W szóstej serii sagi po śmierci Basi bohaterowie będą musieli poradzić sobie z bolesną codziennością.

„Pensjonat nad rozlewiskiem”. Serial w TVP2 i online

Scenariusz najnowszych odcinków napisali Anna Janyska, Małgorzata Sobieszczańska i Michał Kalicki. Za reżyserię odpowiedzialny jest natomiast Adek Drabiński, który reżyserował także poprzednie sezony produkcji.

Warto przypomnieć, że niedawno odbyła się konferencja prasowa serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”, podczas której Sylwia Juszczak (dziś już Juszczak-Krawczyk) po raz pierwszy zaprezentowała oficjalnie swoją obrączkę. Szybko okazało się, że aktorka, którą także będziemy mogli oglądać w serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”, jeszcze w 2017 roku w tajemnicy przed mediami zdecydowała się powiedzieć sakramentalne „tak” aktorowi Mikołajowi Krawczykowi.

RadioZET.pl/SI

Szczoteczka elektryczna jest łatwiejsza w użyciu?