Zamknij

Peter Dinklage zagra w thrillerze "Keith". W kogo wcieli się gwiazdor "Gry o tron"?

17.09.2020 13:49
Peter Dinklage zagra w thrillerze "Keith"
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Peter Dinklage, gwiazdor "Gry o tron", dołączył do obsady thrillera psychologicznego "Keith". Co wiemy o produkcji? Kiedy odbędzie się premiera filmu "Keith" i kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Peter Dinklage zagra w thrillerze "Keith". Amerykański aktor, znany głównie z występu w serialu "Gra o tron", nie tylko zagra jedną z ról. Będzie również jednym z producentów wykonawczych filmu. Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły związane z produkcją.

Peter Dinklage zagra w thrillerze "Keith"

Peter Dinklage zasłynął na całym świecie z roli Tyriona Lannistera - ulubieńca widzów w serialu "Gra o tron". Aktor pojawił się także w uniwersum "X-Men" oraz głośnym filmie "Avengers: Infinity War". Teraz ewidentnie postawił na cięższe, bardziej psychologiczne kino. Wimy, że Peter Dinklage dołączył do obsady thrillera psychologicznego "Keith". Produkcją filmu zajmuje się studio Searchlight Pictures, z którym Dinklage współpracował już przy okazji filmu "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri". 

Zobacz także

Szczegóły fabularne filmu "Keith" nie zostały jeszcze ujawnione. Nie wiemy również w kogo wcieli się Peter Dinklage, ani kto zajmie stanowisko reżysera. Z przekazanych dotychczas informacji wynika, że Dinklage, obok Sachy Gervasiego, Jima Garavante, Jesssiki de Rothschild i Hassan Taher, będzie również pełnił rolę producenta wykonawczego. Scenariusz napisze zaś Haley Z. Boston.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także