Zamknij

Pętla - ONLINE: gdzie obejrzeć film Patryka Vegi legalnie w internecie?

23.09.2020 13:26
Pętla - ONLINE: gdzie obejrzeć film Patryka Vegi legalnie w internecie?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć "Pętlę" online? Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi w Polsce odbędzie się 4 września 2020 roku, a już teraz wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia produkcji w internecie. Sprawdzamy, czy można obejrzeć cały film "Pętla" online za darmo. 

Film "Pętla" ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Pętla" Vegi w internecie za darmo? Czy jest dostępne jakiekolwiek legalne źródło? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać "Pętlę" w internecie - Netflix, HBO, VOD, Player.

Pętla: ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film Patryka Vegi w internecie?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Pętlę" online za darmo, szukają przede wszystkim te osoby, które najnowszy film Patryka Vegi wolałyby obejrzeć w domowym zaciszu, a nie w kinie. Nie mamy jednak dobrych informacji. W internecie nie znajdziemy żadnego legalnego źródła. Oznacza to, że obecnie jedyną możliwością obejrzenia legalnie całego filmu "Petla" jest wybranie się na seans do kina. 

Film Pętla - o czym jest i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Premiera "Pętli" Vegi zaplanowana została na 4 września. To właśnie w piątek produkcja trafi do kin w całej Polsce.

W roli głównej występuje Antoni Królikowski, który w filmie wciela się w Daniela Śnieżka. Ponadto w obsadzie filmu "Pętla" zobaczymy m.in. Katarzynę Warnkę (jako Alicja Konarska), Piotra Stramowskiego (Dawid Kostecki "Cygan"), Marcia Zacharzewskiego (Aleksiej Rysicz "Alex"), Henryka Talara (Ojciec) czy Rafała Cieszyńskiego (Marek).

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad - brzmi opis dystrybutora kino.

Poniżej zamieszczamy zwiastun filmu "Pętla".

RadioZET.pl