Zamknij

Pętla: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Będzie o aferze podkarpackiej

Roksana Orlicka
03.06.2020 11:22
Patryk Vega zapowiada nowy film "Pętla"
fot. YouTube/Patryk Vega

Patryk Vega zapowiada nowy film zatytułowany "Pętla". Będzie on poświęcony aferze podkarpackiej. Zobaczymy w nim gwiazdy znane z poprzednich filmów reżysera, w tym między innymi Antoniego Królikowskiego, Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke. 

Pętla: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Będzie o aferze podkarpackiej. Mogliśmy się spodziewać tego, że gdy tylko pojawi się informacja o ponownym otwarciu kin, to Patryk Vega ogłosi premierę nowej produkcji. Co więcej, reżyser opublikował już zwiastun "Pętli" i podał pełną obsadę. Przypominamy, że od premiery jego ostatniego filmu "Bad Boy" minęły cztery miesiące.

"Pętla" to film na bazie wydarzeń, w których udział biorą politycy, celebryci, ale także biznesmeni. Kiedy film trafi na ekrany? Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Netflix: "Zimna wojna" z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem nareszcie na platformie 

Pętla: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu

Patryk Vega podzielił się zwiastunem swojego nowego filmu. W "Pętli" zobaczymy ulubione gwiazdy reżysera, czyli Stramowskiego, Królikowskiego i Warnke. Pojawi się także Dagmara Kaźmierska znana z programu "Królowe życia". W zwiastunie nie brakuje mocnych scen - do czego zresztą Vega przyzwyczaił swoich widzów. 

W filmie pojawi się wątek Dawida Kosteckiego, który zmarł w sierpniu 2019 roku, a wokół jego śmierci pojawiło się wiele teorii spiskowych. Inspiracją dla Vegi była tzw. afera podkarpacka. Mowa o kompromitujących nagraniach z udziałem polityków i biznesmenów, które powstały w sieci agencji towarzyskich. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Pętla":

Nie podano jeszcze konkretnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że film pojawi się w kinach wkrótce.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: HBO GO: nowości na czerwiec 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

RadioZET.pl/RO