Zamknij

"Pętla" Patryka Vegi na VOD. Film trafił na platformę Netflix

22.02.2021 15:38
Patryk Vega
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

"Pętla" w reżyserii Patryka Vegi to film, który miał premierę w 2020 roku. Produkcja trafiła na platformę Netflix, gdzie bije rekordy popularności. O czym jest film "Pętla" i kto w nim występuje?

"Pętla" Patryka Vegi na VOD. Film trafił na platformę Netflix. To dobra wiadomość dla fanów kina Patryka Vegi. Film cieszy się dużym zainteresowaniem na Netflixie. A o czym opowiada i kto w nim wystąpił? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Patryk Vega wypuścił nowy film za darmo. Gdzie obejrzeć wstrząsający dokument "Oczy diabła"?

"Pętla" Patryka Vegi na VOD. Film trafił na platformę Netflix

"Pętla" to film, który miał premierę we wrześniu 2020 roku. Produkcja trafiła na problemy związane z kolejną falą pandemii koronawirusa, a co za tym idzie - zamkniętymi kinami. Film nie trafił do tak wielu widzów, jak poprzednie produkcje Patryka Vegi, ale od niedawna można go obejrzeć na platformie Netflix.

"Pętla" to opowieść o losach policjanta, współpracującego z ukraińskimi braćmi. Chłopak szybko odnosi sukcesy w pracy. Postanawia otworzyć ekskluzywny dom publiczny, w którym montuje kamery. W ten sposób gromadzi nagrania z ważnymi postaciami polskiej sceny politycznej, dzięki czemu może ich szantażować. Jego życie coraz bardziej się zmienia - zaczyna oddalać się od swojej partnerki i zaciera granicę pomiędzy tym, co dobre i złe.

Zobacz zwiastun filmu "Pętla":

W filmie "Pętla" Patryka Vegi wystąpili: Antoni KrólikowskiKatarzyna WarnkePiotr Stramowski, Aleksandra Nowicka, Maciej Zacharzewski, Marcin Zacharzewski, Rafał Cieszyński czy Henryk Talar.

Patryk Vega: kiedy następny film reżysera?

Patryk Vega jest niezwykle aktywnym reżyserem. W ostatnim czasie udostępnił film "Oczy diabła". Na premierę czeka także produkcja "Miłość, seks & pandemia" oraz "Small World". Daty premier filmów nie są jednak jeszcze znane.

Zobacz także: Polska komedia romantyczna podbija Netflix. Jest już popularna m.in. w Anglii

RadioZET.pl/Netflix Polska