Zamknij

Pętla: zwiastun nowego filmu Vegi trafił do sieci Mocne sceny z Królikowskim [WIDEO]

11.08.2020 13:37
Patryk Vega
fot. VIPHOTO/East News

Zwiastun filmu "Pętla" Patryka Vegi pojawił się na YouTube. Reżyser pokazał sceny przemocy i seksu z udziałem Antka Królikowskiego, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Jest także Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". 

"Pętla" to nowy film Patryka Vegi, reżysera znanego z takich hitów, jak "Pitbull", "Służby specjalne", "Kobiety mafii" czy "Botoks". Do sieci trafił oficjalny zwiastun "Pętli". Znalazły się w nim brutalne sceny akcji z udziałem Antka Królikowskiego, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Vega pokazał także zabawny fragment z Dagmarą Kaźmierską z "Królowych życia, byłą właścicielką klubu nocnego, która odsiadywała wyrok za sutenerstwo. 

Nowy film Patryka Vegi - "Pętla" - ukazuje kulisy afery podkarpackiej. W sprawę z sekstaśmami uwikłani byli politycy, biznesmeni, sportowcy, celebryci i duchowni, a procederem kierowała lokalna mafia. 

Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować - mów Vega. - Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów - bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera "Cygana". Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami" - mówi o filmie reżyser. 

Wcześniej Vega opublikował oficjalny plakat filmu "Pętla". Zdjęcie Antka Królikowskiego z półnagimi modelkami podzielił internautów i wywołało falę drwin. 

Patryk Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Opublikował kolejny zwiastun "Pętli"

Kinowy zwiastun filmu "Pętla" Patryka Vego trafił na YouTube 

W serwisie YouTube można już oglądać oficjalny zwiastun "Pętli". Nowy film Patryka Vego zapowiada się na typowe dla reżysera kino. W ponad dwuminutowym wideo znalazły się fragmenty przemocy, strzelanin  i wyuzdanego seksu. Akcja rozgrywa się w realiach półświatka i ekskluzywnych burdeli. Na ekranie zobaczymy bohaterów wzorowanych na autentycznych osobach, m.in. nieżyjącego już boksera Dawida "Cygana" Kosteckiego.

Vega tradycyjnie już zadbał o elementy humorystyczne oparte o scenki sytuacyjne i dosadne słownictwo. Główną rozbawiającą widzów będzie Dagmara Kaźmierska, uwielbiana za bezpośredniość i szczere poczucie humoru gwiazda TTV. W zwiastunie można zobaczyć scenę z królową życia i Antkiem Królikowskim rozwiązującym krzyżówkę - podobno najśmieszniejszą w całym filmie. 

Premiera filmu "Pętla" Patryka Vegi zaplanowana jest na 4 września 2020 roku. Obejrzyjcie zwiastun i dajcie znać w sondzie, czy wybieracie się do kina. 

Posłuchaj podcastu