Zamknij

Pewnego razu w... Hollywood: nowy film Quentina Tarantino jest dostępny do obejrzenia online

Roksana Orlicka
02.04.2020 19:40
Pewnego razu w Hollywood film dostęny na HBO GO
fot. Instagram/@onceinhollywood

"Pewnego razu w... Hollywood" to najnowsza produkcja Quentina Tarantino. Film jest dostępny do obejrzenia online. Produkcja znalazła się w ofercie HBO i HBO GO na kwiecień 2020 roku.

Pewnego razu w... Hollywood: nowy film Quentina Tarantino jest dostępny do obejrzenia online. To dobra wiadomość dla wszystkich kinomanów i osób, które podczas kwarantanny planują nadrobić filmowe zaległości. Zdradzamy, gdzie można zobaczyć "Pewnego razu... w Hollywood".

Zobacz także: "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej trafi na Netflixa. Znamy datę

HBO GO: Film Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" dostępny na platformie

"Pewnego razu... w Hollywood" to produkcja z sierpnia 2019 roku, w której wystąpiły takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio, Brat Pitt, Margot Robbie czy Al Pacino. Film Quentina Tarantino można już zobaczyć bez wychodzenia z domu.

Przypominamy, że w "Pewnego razu... w Hollywood" zagrał także nasz rodak, Rafał Zawierucha, który wcielił się w Romana Polańskiego. Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. w Los Angeles. Rick Dalton (DiCaprio) jest podupadłym aktorem, który marzy o powrocie do gry. Pomaga mu w tym dubler (Brad Pitt). Niestety, okazuje się, że branża zdążyła się mocno zmienić. Warto wspomnieć, że film otrzymał dwa Oscary, a zyskał aż osiem nominacji.

Film "Pewnego razu... w Hollywood" jest dostępny na HBO GO od 1 kwietnia 2020 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz także: Netflix: nowości na kwiecień 2020. Lista premier filmów i seriali

Zagłosuj

Obejrzysz film 'Pewnego razu.. w Hollywood" na HBO GO?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/RO