Zamknij

"Pewnego razu w Hollywood": zobaczcie niepublikowane wcześniej sceny z Charlesem Mansonem [WIDEO]

22.06.2021 16:12
"Pewnego razu w Hollywood": zobaczcie niepublikowane wcześniej sceny z Charlesem Mansonem [WIDEO]
fot. ASSOCIATED PRESS/East News (zdjęcie poglądowe)

"Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino doczeka się książkowej wersji. W sieci pojawił się zwiastun, który ukazuje wiele scen, które ostatecznie nie znalazły się w filmie. W tym nowe ujęcia Charlesa Mansona.

"Pewnego razu w Hollywood" to najnowszy film Quentina Tarantino, który zadebiutował latem 2019 roku i (oczywiście) zyskał olbrzymi rozgłos. Teraz głośna produkcja doczeka się wersji książkowej, której autorem jest sam reżyser. Zaprezentowano pierwszą zapowiedź wideo, w której widzimy wiele ujęć wyciętych ostatecznie z filmu

"Pewnego razu w Hollywood" - nowe sceny z Charlesem Mansonem w zapowiedzi książki Quentina Tarantino 

Quentin Tarantino wielokrotnie powtarzał, że istnieje znacznie dłuższa, bo aż 4-godzinna, wersja filmu "Pewnego razu w Hollywood". Damon Herriman - aktor, który wcielił się w osławionego przywódcę morderczej sekty, Charlesa Mansona - wyznał również, że nakręcił znacznie więcej scen, niż ostatecznie zobaczyliśmy w filmie. Teraz jednak kilka nowych ujęć ujrzało światło dzienne.

Poniższy materiał stanowi zapowiedź nadchodzącej książki "Pewnego razu w Hollywood", która w USA ukaże się już 29 czerwca 2021 roku (na obecną chwilę nie wiadomo nic o polskiej premierze). Widzimy w nim kilka scen usuniętych z filmu, w tym właśnie te z udziałem Charliego

(Z uwagi na ograniczenia wiekowe, by odtworzyć materiał musicie potwierdzić datę swojego urodzenia).

"Pewnego razu w Hollywood" to jednak nie jedyna publikacja, stanowiąca owoc współpracy Quentina Tarantino z wydawnictwami HarperCollins i Weidenfeld & Nicolson. Wkrótce ukaże się również "Cinema Speculation", czyli zbiór wszelkiej maści recenzji i przemyśle legendarnego reżysera na temat kina.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Bloody-disgusting.com