Zamknij

Pianista: Jessica Kate Meyer nie jest już aktorką. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

08.06.2020 12:32
Czym się obecnie zajmuje Jessica Kate Meyer gwiazda Pianisty
fot. Focus Features/ Album East News

"Pianista" to kultowy film Romana Polańskiego z 2002 roku. Jessica Kate Meyer była jedną z gwiazd produkcji. Film odmienił jej życie. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Pianista: Jessica Kate Meyer nie jest już aktorką. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje? "Pianista" to przejmujący film Polańskiego, zachwycił się nim cały świat. Okazuje się, że przedstawiona w nim historia na zawsze odmieniła życie aktorki, która wcieliła się w jedną z głównych ról. Jessica Kate Meyer porzuciła aktorstwo i wybrała nietypową ścieżkę.

Dlaczego zrezygnowała z dobrze zapowiadającej się kariery? Jaką drogę wybrała i jak obecnie wygląda? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Festiwal Filmowy w Cannes: polski film wśród wyróżnionych [LISTA] 

Pianista: Jessica Kate Meyer nie jest już aktorką. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Jessica Kate Meyer była jedną z gwiazd "Pianisty" Polańskiego. Wróżono jej wielką karierę, jednak ona na planie filmu odnalazła swoją drogę. Porzuciła Hollywood i wybrała ścieżkę duchową. Przypominamy, że "Pianista" przedstawia historię rodziny Władysława Szpilmana, polskiego pianisty żydowskiego pochodzenia, żyjącego w warszawskim getcie. 

Meyer ma żydowskie korzenie, a historię swojej rodziny poznała lepiej dzięki pracy na planie filmu. Jessica zrozumiała, że aktorstwo nie jest dla niej. Postanowiła zostać rabinem. Święcenia przyjęła w 2014 roku, następnie mieszkała w Jerozolimie. Od 2019 roku jest rabinem w San Francisco.

Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcia:

Zobacz także: Dziewczyny z Dubaju: wiemy, kto zagra w nowym filmie Marii Sadowskiej 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl