Zamknij

Piękna gwiazda „Łez Cennet”. Kim jest Almila Ada?

Redakcja
30.08.2018 12:13
Piękna gwiazda „Łez Cennet”. Kim jest Almila Ada?
fot. Instagram:@almilaada

Almila Ada to gwiazda nowego tureckiego serialu „Łzy Cennet” emitowanego w TVP. Dziewczyna wciela się w główną bohaterkę, Cennet Yilmaz. Jednak Almila nie zawsze wiązała swoją karierę z aktorstwem. Kim jest piękna Turczynka?

„Łzy Cennet” to nowy serial, który polscy widzowie od wczoraj mogą oglądać na antenie TVP2. Turecka telenowela opowiada losy Cennet Yilmazz, dziewczyny za młodu porzuconej przez matkę. Wychowana przez babcię bohaterka rozpoczyna pracę w firmie budowlanej. Tam też poznaje przystojnego Selima. Oczywiście na drodze do szczęścia pojawi się przeszkoda w postaci matki jej koleżanki z pracy. Duże wrażenie na widzach zrobiła uroda odtwórczyni głównej roli, Alimili Ady. Kim jest aktorka wcielająca się w tytułową Cennet?

Almila Ada jest gwiazdą „Łez Cennet”

Almila Ada ma 24 lata i urodziła się w Stambule. Jej mama jest projektantką mody, ojciec natomiast dziennikarzem. Od dziecka zakochała się w balecie i rozwijała swoją pasję w szkołach tanecznych na całym świecie. Poważna kontuzja spowodowała jednak, że musiała zrezygnować z tańca. Od tej pory zaczęła mocniej kierować się w stronę aktorską. Swój debiut ekranowy zaliczyła w 2014 roku w serialu „Kaderimin Yazıldığı Gün”. Jednak prawdziwa kariera Almili rozpoczęła się trzy lata później, kiedy wystąpiła w „Adı Efsane”. To z planu tej produkcji trafiła do „Łez Cennet”.

Poza aktorstwem Ada doskonale odnajduje się także w modelingu. Można było zobaczyć ją na okładkach kilku popularnych magazynów modowych, między innymi „Vogue”. Również internauci docenili urodę i wdzięk aktorki. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy użytkowników. Kto wie, być może skradnie również serca polskich widzów.

Dziś o godzinie 17.10 na antenie TVP 2 drugi odcinek „Łez Cennet”. Streszczenie fabuły można znaleźć tutaj.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/MF