Zamknij

Aneta Zając z „Pierwszej miłości” jest łysa? Aktorka pokazała zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
19.11.2019 14:25
Aneta Zając z „Pierwszej miłości” jest łysa? Aktorka pokazała zdjęcie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Aneta Zając, jedna z największych gwiazd serialu „Pierwsza miłość”, opublikowała niepokojące zdjęcie. Fani aktorki z pewnością nie spodziewali się, że na zdjęciu na Instagramie zobaczą ją zupełnie łysą. Co się stało z jej włosami?

Aneta Zając to polska aktorka, która karierę rozpoczęła od występów w „Na dobre i na złe”, ale największą popularność przyniosła jej rola Marysi Domańskiej w serialu „Pierwsza miłość”. Głośno było także o jej związku i rozstaniu z aktorem Mikołajem Krawczykiem.

Aneta jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 190 tysięcy osób, regularnie publikuje nowe fotografie. Jednak najnowsze zdjęcie wywołało u jej fanów prawdziwy szok.

Aneta Zając jest łysa? Aktorka opublikowała zdjęcie bez włosów

W poniedziałek, 18 listopada na profilu Anety Zając na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka jest całkowicie łysa. Wielu fanów aktorki nie kryło zdumienia. Pojawiły się głosy, że łysina jest jedynie elementem charakteryzacji na potrzeby roli lub komputerowym retuszem, nie zabrakło jednak wielbicieli, którzy wydawali się szczerze zaniepokojeni. Dali temu wyraz w komentarzach pod postem Anety.

Boże, Aneta, co ci jest?! Mam nadzieję, że to kreacja aktorska tylko.
 
Może serialowa Dominika będzie chora?

Szczerze, to aż mnie zatkało! To tak na serio? – czytamy.

A jak wy uważacie? Metamorfoza aktorki czy tylko sprytny zabieg?

Zagłosuj

Oglądasz "Pierwszą miłością"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF