Zamknij

Pierwsza miłość, odcinek 2975: Dramatyczna diagnoza. Gośka usłyszy przerażającą wiadomość

Roksana Orlicka
05.12.2019 15:42
Pierwsza miłość, dramatyczna diagnoza Gośki
fot. YouTube/Pierwsza Miłość

"Pierwsza miłość" to jeden z największych hitów telewizji Polsat. 2975. odcinek "Pierwszej miłości" będzie dramatyczny! Gośka usłyszy przerażającą diagnozę, która wywróci jej świat do góry nogami. Co takiego się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? I przede wszystkim - gdzie i kiedy oglądać 2975. odcinek "Pierwszej miłości". Zdradzamy szczegóły poniżej.

"Pierwsza miłość", odcinek 2975. - Gośka usłyszy przerażającą diagnozę. "Pierwsza miłość" jest emitowana na Polsacie od wielu lat. Serial przyciąga przed telewizory tysiące widzów. 2975. odcinek będzie dramatyczny! Co takiego się wydarzy? Jak potoczą się losy bohaterów? Co najważniejsze, kiedy i gdzie oglądać 2975. odcinek "Pierwszej miłości". Poniżej zdradzamy szczegóły.

Pierwsza miłość, odcinek 2975: Co się wydarzy i kiedy zostanie wyemitowany?

2975. odcinek "Pierwszej miłości" będzie bardzo emocjonalny. Gośka będzie podejrzewać, że spodziewa się dziecka. Wybierze się do lekarza, jednak nie domyśla się, że czeka ją zupełnie inna diagnoza. Wiadomość kompletnie wyprowadzi ją z równowagi... Co takiego się wydarzy?

Gosia dowie się, że prawdopodobnie nigdy nie zajdzie w ciążę. Okazuje się, że Gośka ma raka kosmówki, nazywanego kosmówczakiem. Lekarze zorientują się podczas badań, które miały potwierdzić ciążę. 

Szanse na wyzdrowienie Gośki w "Pierwszej miłości" będą niewielkie. Jej małżonek obieca jednak, że nie pozwoli jej umrzeć. Jak na wiadomość o chorobie matki zareaguje Wiola? O tym będzie można się przekonać 17 grudnia 2019 roku. "Pierwsza miłość" zostanie wyemitowana tradycyjnie o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku serialu? [10.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO