Zamknij

„Kraina Lodu 2”: pierwszy zwiastun pobił rekord odtworzeń [WIDEO, DATA PREMIERY]

Redakcja
15.02.2019 14:44
„Kraina Lodu 2”: pierwszy zwiastun pobił rekord odtworzeń [WIDEO, DATA PREMIERY]
fot. Instagram:@ presepadageek

„Kraina Lodu” to jeden z największych sukcesów wytwórni Walta Disneya ostatnich lat. Kontynuacja przygód Elsy ma duże szanse na jego powtórzenie. Pierwszy zwiastun animacji bije rekordy popularności w serwisie YouTube.

Kraina Lodu” to hitowa animacja Disneya, która w kinach pojawiła się w 2013 roku. Inspirowana baśnią o Królowej Śniegu produkcja z miejsca podbiła serca widzów w każdym wieku. Na całym świecie film zarobił ponad miliard dolarów, co czyni go najbardziej dochodową animacją w historii. Ukoronowaniem sukcesu „Krainy Lodu” były dwie statuetki Oscara: za najlepszy długometrażowy film animowany oraz najlepszą piosenkę. Również w Polsce produkcja spotkała się z doskonałym przyjęciem, podobnie jak krótkometrażowe „Przygoda Olafa” oraz „Gorączka lodu”.

Fani na kolejną część przygód Elsy, Anny i Olafa musieli czekać ponad 6 lat, jednak już w listopadzie 2019 roku w kinach pojawi się „Kraina Lodu 2”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który bije rekordy popularności.

ZOBACZ: Spektakularna "kraina lodu" w Polsce

Kraina Lodu 2 zwiastun
fot. Instagram:@eslomazzz

Zwiastun „Krainy Lodu 2” już w sieci

Pierwszy zwiastun „Krainy Lodu 2” zapowiada solidną dawkę przygód. Widzimy na nim między innymi Elsę zmagającą się z siłą oceanu przy pomocy swojej lodowej mocy i Annę pokonującą górską rozpadlinę. W filmie nie mogło oczywiście zabraknąć uroczego bałwanka Olafa i renifera Svena. Nie potwierdziły się plotki o tym, że bohaterka „Krainy Lodu” będzie miała dziewczynę.

Trailer pojawił się w sieci 13 lutego i osiągnął spektakularny sukces. W ciągu pierwszych 24 godzin od momentu publikacji zanotował 116,4 miliona odtworzeń. Pobił tym samym rekord ustanowiony przez „Iniemamocnych 2” i został najpopularniejszym zwiastunem filmu animowanego w historii. Czy sama produkcja również przyciągnie do kin rekordową liczbę fanów? Przekonamy się już 22 listopada 2019 roku.

RadioZET.pl/MF