Zamknij

Sekretna wiadomość w dwóch fragmentach nowej "Piły". Czy zdołasz ją odszyfrować? [WIDEO]

29.04.2021 09:48
Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła - Samuel L. Jackosn - kadr z filmu
fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

W sieci pojawiły się dwa klipy z horroru "Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła". Oprócz Samuela L. Jacksona widzimy w nich sekretną wiadomość, skierowaną do fanów serii. 

Twórcy horroru "Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła", będącego kontynuacją słynnej serii o morderczym psychopacie karzącym ludzi, zaprezentowali w sieci fragment sceny, rozbity na dwa klipy. Pojawia się w niej postać grana przez Samuela L. Jacksona, a także zaszyfrowana zagadka dla widzów.

"Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła" - dwa fragmenty horroru z Samuelem L. Jacksonem

Kiedy w 2004 roku zadebiutowała pierwsza część "Piły" fani horrorów i thrillerów byli podekscytowani świeżością gatunku zaproponowaną przez Jamesa Wana. Niestety z kolejnymi częściami poziom serii spadał, aż w końcu fani uwierzyli, że formuła się wyczerpała, a tytuł na dobre poszedł do piachu. Nic bardziej mylnego, bo w 2019 roku zapowiedziano kontynuację "Piły".

Już niebawem fani historii grozy będą mieli okazję obejrzeć film "Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła". Z okazji zbliżającej się premiery w sieci zaprezentowano dwa fragmenty mrocznej produkcji, które składają się na jedną scenę. Widzimy w niej, jak były policjant Marcus Banks (Samuel L. Jackson) tropi nowego mordercę, który podszywa się pod Jigsawa.

Niestetyoba klipy zostały usunięte ze względu na prawa autorskie. Można je jednak obejrzeć na kanale YouTube Patricka Burrowa.

W scenie nie mogło zabraknąć klasycznego dla Jacksona "motherfucker". Nie brakuje też napiętej atmosfery typowej dla tego typu produkcji. Pojawia się jednak coś jeszcze. Na początku każdego z klipów (w obu przypadkach w 7 sekundzie) wklejono łatwe do przeoczenia klatki. Po znalezieniu odpowiednich fragmentów naszym oczom ukazuje się część geometrycznego wzoru. Czym są te dziwne wstawki? Na pewno nie zostały umieszczone przypadkowo i prawdopodobnie mają zachęcić widzów klipów do własnego dochodzenia w celu rozwikłania sekretnej wiadomości zostawionej przez twórców filmu "Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła" - kiedy premiera?

W horrorze reżyserowanym przez Darrena Lynna Bousmana poznamy historię dwóch policjantów - ojca i syna, którzy trafią na trop kontynuatora krwawego dzieła, które wiele lat temu rozpoczął Jigsaw i jego poplecznicy. Główni bohaterowie będą musieli wejść w morderczą grę, by dowiedzieć się, kto stoi za serią zabójstw, przypominających podobne wydarzenia z przeszłości. W rolach głównych wystąpili Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols i Samuel L. Jackson. Amerykańska premiera filmu "Piła - Spirala: Nowy rozdział serii Piła" została zaplanowana na 14 maja 2021 roku. Do polskich kin horror trafi kilka dni później, bo 21 maja.

RadioZET.pl/ Bloody Disgusting
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET