Zamknij

Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela? Fan wytropił skrywany sekret aktora

26.02.2021 08:50
Piotr Adamczyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Piotr Adamczyk należy do najbardziej popularnych obecnie polskich aktorów. Dzięki kilku rolom, m.in. Karola Wojtyły w filmie o papieżu, zyskał rozpoznawalność także za granicą. Okazuje się, że jest szansa, że zobaczymy go w produkcji słynnego Marvel Studios.

Piotr Adamczyk w niedawnym wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" zdradził, że przebywa w USA, w Atlancie, w związku z tajemniczym projektem, którego szczegółów nie mógł zdradzić. Jak donosi "Super Express", istnieje prawdopodobieństwo, że jest to produkcja Marvel Studios dla Disney+. Autor fanpage'a "Łysy z Marvela" przeprowadził własne śledztwo, łącząc fakty. Jego wnioski są bardzo przekonujące.

Zobacz także: Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali piękne zdjęcia [FOTO]

Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela?

W jednym z ostatnich postów autor fanpage'a podzielił się z internautami swoimi własnymi przemyśleniami i przewidywaniami. Z dużą ostrożnością podkreśla, że są to jego przewidywania, a nie plotki (bo - jak wiadomo - zwykle sądzi się, że w plotkach jest ziarno prawdy, a stąd już blisko do stwierdzenia, że Adamczyk faktycznie u Marvela zagra). Jak zauważa, Adamczyk jest w Atlancie, a właśnie to miasto jest bardzo popularnym miejscem dla wielkich produkcji hollywodzkich i przez Marvela wręcz ulubionym. Co więcej, ostatnio realizowane są tam trzy projekty studia.

"Marvel Studios bardzo zakorzeniło się w Atlancie, a konkretnie Trilith Studios, i obecnie trwa tam produkcja trzech projektów od Marvel Studios: "Spider-Man: No Way Home", "Ms. Marvel" oraz "Hawkeye" - pisze Łysy z Marvela.

Zdaniem autora fanpage'a, "istnieje spore prawdopodobieństwo, że Adamczyk może grać w którymś z tych projektów". "Łysy z Marvela" spekuluje, że może chodzić o trzecią produkcję, a swoje przypuszczenia popiera konkretami: tym, że jest tam wątek bohatera, pochodzącego z Polski, oraz że Marvel stara się zatrudniać aktorów z danego regionu.

"Myślę, że "Hawkeye" i podkreślam, że to tylko moje spekulacje. Serial będzie inspirowany bardzo runem Matta Fractiona, gdzie dosyć sporą rolę odgrywa wątek Kazimierza Kazmierczaka (Fra Feen), który pochodzi z Polski i generalnie część "przeciwników" Clinta oraz Kate orbituje wokół korzeni polskich/ rosyjskich z całą "tracksuit mafią". Marvel ostatnio stara się zatrudniać aktorów z danej kultury, regionu, więc w tym przypadku tak mogło się zdarzyć" - spekuluje.

Czy rzeczywiście Piotr Adamczyk gra u Marvela? Z pewnością to wyjaśni się niebawem, ale trzeba przyznać, że te przypuszczenia mają dużo sensu.

RadioZET.pl/AS