Zamknij

Piotr Najsztub – wypadek 2017: co miał przy sobie? Pytanie z „Milionerów”

Redakcja
29.08.2018 15:45
Piotr Najsztub potrącenie staruszki
fot. screen Player.pl

„Piotr Najsztub w październiku 2017 r. w momencie potrącenia staruszki na pasach miał...” – takiego pytania w 110. odcinku „Milionerów” z pewnością nie spodziewał się Szymon Wojtyra – inżynier z Warszawy. Jaka jest odpowiedź i co miał, a czego nie miał Piotr Najsztub podczas wypadku w 2017 roku?

Piotr Najsztub w październiku 2017 r. w momencie potrącenia staruszki na pasach miał... – na to pytanie za 10 tysięcy złotych w 110. odcinku „Milionerów” odpowiadał jeden z uczestników. Choć sprawa ta była dość głośna, to jednak wypadek z potrąceniem staruszki w 2017 roku przez Piotra Najsztuba nie okazał się dla pana Wojtyry oczywisty.

Piotr Najsztub w październiku 2017 r. w momencie potrącenia staruszki na pasach miał:

A: przy sobie ważne prawo jazdy; B: polisę OC; C: przegląd techniczny auta; D: pracę.

Co miał Piotr Najsztub w 2017 roku? Odpowiedzi gracz szukał w podpowiedziach widowni. Poprosił o koło ratunkowe. Publiczność wskazała, że chodziło o odpowiedź D. Piotr Najsztub miał pracę. Niestety, odpowiedzi publiczności nie były jednoznaczne.

„Prawo jazdy Piotra Najsztuba zatrzymano w 2009 roku za przekroczenie liczby punktów karnych, ale urzędnicy przez osiem lat nie podjęli decyzji w tej sprawie” – wyjaśnił Hubert Urbański.

Piotr Najsztub: wypadek i potrącenie staruszki

Sprawa wypadku Piotra Najsztuba była głośna i postępowanie sądowe cały czas się toczy. Do zdarzenia doszło w Konstancinie-Jeziornym pod Warszawą. Jak informowały media, dziennikarz nie miał prawa jazdy, a samochód, którym jechał, nie miał ważnych badań technicznych ani obowiązkowej polisy OC.

77-letnia kobieta trafiła do szpitala z urazem żeber, choć nie stało się jej nic poważniejszego, co zagrażałoby jej życiu.

RadioZET.pl/SA