Zamknij

Poruszające chwile podczas Balu Fundacji TVN. Tak uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Magdalena Kulej
08.09.2019 22:28
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Podczas Balu Fundacji TVN uczczono jego pamięć
fot. PAP/Leszek Szymański

Trzy tygodnie po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka odbył się charytatywny Bal Fundacji TVN. Podczas uroczystości padły wzruszające słowa, a gwiazdy stacji wspomniały zmarłego producenta.

Bal Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam” już za nami. W imprezie udział wzięła plejada polskich gwiazd i dziennikarzy czy sportowców. Tegoroczna uroczystość okazała się wyjątkowa m.in. z powodu zebrania rekordowej kwoty niemal 2 milionów złotych. Dochód zostanie teraz przekazany na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji.

Uczestnicy balu nie kryli wzruszenia – również wtedy, gdy uczczono pamięć zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, który przez wiele lat był związany ze stacją TVN i zawsze wspierał jej fundację. 

Podczas uroczystości wspomniała go prezes Fundacji TVN „Nie jesteś Sam”, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Jak mówiła, producent był bliski jej sercu i bardzo go wszystkim brakuje. Po tych słowach na scenie pojawili się Edyta Górniak i Kuba Badach, którzy wykonali utwór "Dziwny jest ten świat".

Zobacz także

Śmierć Piotra Woźniaka- Staraka wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Producent zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Według śledczych wypadł z łódki na jeziorze Kisajno. Jego ciało wyłowiono pięć dni później.

>> Piotr Woźniak-Starak nie żyje: Najsłynniejsze filmy, które wyprodukował

Woźniak-Starak był producentem filmowym i milionerem. Jego największym sukcesem byli "Bogowie" w reż. Łukasza Palkowskiego. Wyprodukował także m.in. "Sztukę kochania" w reż. Marii Sadowskiej oraz czekającą na premierę "Ukrytą grę" Łukasza Kośmickiego.

Zobacz także

RadioZET.pl/MK