Zamknij

Pitbull. Ostatni pies. Jest oficjalny zwiastun! [+18]

Redakcja
22.01.2018 14:29
Pitbull. Ostatni pies. Jest oficjalny zwiastun! [+18]
fot. YouTube

„Pitbull. Ostatni pies” — premiera najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego już niedługo! Do sieci trafił także oficjalny zwiastun filmu. Zapowiada się naprawdę mocne kino. Czy przebije produkcje Patryka Vegi? Przekonamy się już niebawem!

Pitbull. Ostatni pies. Zwiastun i premiera

W rolach głównych filmu „Pitbull. Ostatni pies” zobaczymy starą gwardię bohaterów, a więc: Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego w roli Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico.

Zobacz także

W filmie „Pitbull. Ostatni pies” pojawią się także m.in. Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie zobaczymy m.in. wokalistkę Kasię Nosowską oraz boksera Artura Szpilkę.

Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto — czytamy w oficjalnej zapowiedzi dystrybutora.

Zrzut ekranu 2018-01-22 o 14.04.20

Pitbull. Ostatni pies. Kiedy premiera?

Producentem filmu „Pitbull. Ostatni pies”, podobnie jak poprzednich produkcji „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, jest Emil Stępień. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat. „Pitbull. Ostatni pies” trafi do kin w przyszłym roku.

Zrzut ekranu 2018-01-22 o 14.04.28

Jak twierdzą twórcy, „Pitbull. Ostatni pies” to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów — „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

RadioZET.pl/SI