Zamknij

Pixar szykuje pierwszą produkcję z transpłciową nastolatką i szuka odpowiedniej osoby do dubbingu

29.04.2021 15:57
Pixar
fot. Shutterstock

Filmy Pixara cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Firma zamierza stworzyć przełomowy film animowany. Bohaterką produkcji będzie 14-letnia transpłciowa dziewczynka. Pixar poszukuje odpowiedniej osoby do dubbingu. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Pixar szykuje pierwszą produkcję z transpłciową nastolatką i szuka odpowiedniej osoby do dubbingu. Studio na ten moment nie ujawnia jeszcze wielu szczegółów dotyczących filmu. O czym miałaby być nowa produkcja i na kiedy zaplanowano premierę? Poniżej ujawniamy szczegóły.

Zobacz także:  HBO i HBO GO na maj 2021. Lista premier filmów i seriali na platformie [TYTUŁY]

Pixar szykuje pierwszą produkcję z transpłciową nastolatką i szuka odpowiedniej osoby do dubbingu

Pixar odniósł sukces podczas Oscarów 2021. Studio zgarnęło prestiżowe statuetki za "Co w duszy gra", teraz ma w planach przygotowanie nowej animacji. W internecie rozniosła się wiadomość, że studio poszukuje aktorki głosowej, która mogłaby się wcielić w transpłciową bohaterkę. Ma nią być 14-letnia Jess. I na tym kończą się wszystkie szczegóły, jakie zostały ujawnione. 

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące fabuły i obsady. Nie ujawniono też wstępnego tytułu nowej produkcji Pixara. 

Kiedy premiera nowego filmu Pixara?

Nie jest znana też data premiery nowego filmu Pixara. Wytwórnia na ten moment nie zdradziła swoich planów.

Zobacz także:  Disney zapowiedział nowe daty premier. Kiedy zobaczymy "Nomadland" i "Cruellę"?

RadioZET.pl/Gazeta.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET