Zamknij

„Plagi Breslau” Patryka Vegi. Nowy oficjalny zwiastun Showmax [VIDEO]

Redakcja
04.10.2018 12:21
„Plagi Breslau” Patryka Vegi. Nowy oficjalny zwiastun Showmax [VIDEO]
fot. Instagram:@patryk_vega_official

„Plagi Breslau” to długo wyczekiwany film Patryka Vegi. Nowy obraz twórcy między innymi „Botoksu” i „Kobiet Mafii” ma być nastawiony na ponury klimat i skomplikowane zagadki kryminalne. W sieci pojawił się właśnie drugi oficjalny zwiastun produkcji.

„Plagi Breslau” to najnowsza produkcja Patryka Vegi, reżysera znanego widzom między innymi z „Pitbulla”, „Kobiet Mafii” czy „Botoksu”. Charakterystyczny humor i duża dawka mocnych scen nie każdemu z widzów przypada do gustu. Nie zmienia to faktu, że produkcje Vegi przyciągają do kin rzesze fanów. Jego najnowszy obraz, „Plagi Breslau”, ma być jednak odmienny od jego dotychczasowych dokonań. Reżyser zapowiada mroczny klimat i skomplikowaną zagadkę kryminalną. W roli głównej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, a partnerować jej będą między innymi Andrzej Grabowski i Tomasz Oświeciński. W sieci pojawił się właśnie drugi zwiastun filmu.

Nowy zwiastun „Plag Breslau”

Pierwszy zwiastun „Plag Breslau” pojawił się na kanale Youtube na początku września. Mogliśmy w nim zobaczyć odmienioną na potrzeby roli Małgorzatę Kożuchowską wcielającą się w twardą policjantkę. Wiemy również, że fabuła będzie dotyczyła rytualnych morderstw, które popełniane są we Wrocławiu. Dziś z kolei na oficjalnym kanale Showmax pojawiła się kolejna zapowiedź, która zdradza widzom kilka kolejnych informacji. Motywem przewodnim zbrodni będzie „tydzień plag”: seria brutalnych morderstw opartych na średniowiecznych metodach tortur. Intryga zapowiada się więc tajemniczo i krwawo. Część widzów już teraz porównuje film Vegi do kultowego „Siedem”. Czy słusznie, przekonamy się w grudniu 2018 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

[AKTUALIZACJA] Niecałe dwie godziny po opublikowaniu zapowiedzi została ona usunięta z kanału Showmax Polska na Youtube. Zniknął również post, który znajdował się na oficjalnym profilu Patryka Vegi na Facebooku. Przyczyny usunięcia trailera nie są do tej pory znane.

RadioZET.pl/MF