Zamknij

"Planeta Singli 2" w pierwszym teaserze. Kiedy premiera w kinach?

Redakcja
29.08.2018 15:50
"Planeta Singli 2" w pierwszym teaserze. Kiedy premiera w kinach?
fot. Hubert Komerski/Gigant Films/Kino Świat

"Planeta Singli 2" to kontynuacja świetnie przyjętej komedii romantycznej. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji, z której możemy dowiedzieć się nieco na temat fabuły. Kiedy będziemy mogli zobaczyć film na ekranach kin?

"Planeta Singli" to komedia romantyczna, która zebrała bardzo dobre recenzje i cieszyła się przychylnością fanów. Sympatyczna komedia romantyczna łączyła akcenty humorystyczne z łapiąca za serce historią. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację. I nie zawiedli się. W sieci możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź "Planety Singli 2" w reżyserii Sama Akiny. Czego możemy się spodziewać po kolejnej części?

"Planeta Singli 2" zapowiada zwrot fabuły

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji "Planeta Singli", przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki. Sytuacja więc skomplikuje się jeszcze bardziej. Czy to koniec związku Tomka i Ani? Czy może po raz kolejny wszystko dobrze się skończy? Nie mniej ciekawie zapowiadany jest związek małżeństwa Oli (Weronika Książkiewicz) oraz Bogdana (Tomasz Karolak).

Prócz głównych bohaterów w filmie pojawią się również między innymi: Iza Miko, Piotr Głowacki oraz Danuta Stenka.

"Planeta Singli 2" pojawi się na ekranach kin 9 listopada 2018 roku. Fani nie muszą więc czekać długo na kolejne romantyczne przygody w przedświątecznej atmosferze.

RadioZET.pl/kinoswiat.pl/MF