Zamknij

Planeta Singli 2. Kiedy premiera?

Redakcja
12.03.2018 10:21
Planeta singli 2
fot. mat.prasowe

„Planeta Singli 2” — już niedługo. Maciej Stuhr rozpoczyna pracę na planie kontynuacji kinowego przeboju „Planeta Singli”. „No to do roboty! Od jutra zdjęcia! Trzymajcie kciuki!” — napisał aktor na swoim Facebooku. Kiedy premiera? Kto pojawi się w obsadzie? Zdradzamy szczegóły produkcji „Planeta Singli 2”.

Planeta Singli 2. Kiedy premiera?

Relacja łącząca Anię (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa ogromny kryzys. On, showman-gwiazdor, wcale nie chce się ustatkować. Ona z kolei marzy o poważnym związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander — zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż piękna nauczycielka muzyki.

Premiery „Planeta Singli 2” już 9 listopada 2018 roku.

Planeta Singli 2. Obsada

W rolach głównych ponownie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra. Na ekranie nie zabraknie także wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także — znanych z pierwszej części filmowego hitu — Danuty Stenki, Piotra Głowackiego i Joanny Jarmołowicz. Nie podano jeszcze, kto zagra nowego amanta walczącego o serce Ani.

Zobacz także

Mitja Okorn nie wyreżyseruje filmu „Planeta Singli 2”. Reżyser przygotowuje w Hollywood melodramat „Life In A Year”, w którym zagrają Jaden Smith i Cara Delevingne. Okorna zastąpi Sam Akina.

Planeta Singli. Zwiastun

Nie wypuszczono jeszcze zwiastuna filmu „Planeta Singli 2”. Tutaj zwiastun pierwszej części filmu.

RadioZET.pl/SI