Zamknij

"Planeta Singli" doczeka się kontynuacji, ale w innej formie. Co już wiadomo?

24.06.2021 14:49
Kadr z filmu Planeta Singli
fot. Album Online/East News

"Planeta Singli" doczeka się kontynuacji, ale w zupełnie nowej formie. "Planeta singli" stanie się... serialem. Co już wiadomo o projekcie i kto weźmie w nim udział? Podajemy szczegóły.

"Planeta Singli" doczeka się kontynuacji, ale w innej formie. Popularny film ma być inspiracją do stworzenia serialu. Projekt będzie się składał z ośmiu odrębnych opowieści. Jak podaje Onet - do współpracy zaproszono kilkunastu scenarzystów i ośmiu reżyserów. Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Powstaje film o miłości lewaczki i narodowca. Ma być "wybuchowy jak trotyl i kolorowy jak tęcza"

"Planeta Singli" doczeka się kontynuacji, ale w innej formie. Co już wiadomo?

"Planeta Singli" stanie się serialem. Produkcja ma się składać z ośmiu opowieści. Każda z nich przedstawi inną historię, a mianownikiem wspólnym będzie temat randkowania online. Przypominamy, że film "Planeta Singli" przedstawiał historię miłości Tomka i Anki. Produkcja okazała się hitem i była dystrybuowana w ponad 20 krajach.

Za nową formułę "Planety Singli" ma odpowiadać CANAL +. Wiadomo już, że w produkcji wystąpi Izabela Kuna i Bartłomiej Topa. Na ten moment większa część obsady nie jest znana. Wśród twórców serialu wymienia się takie nazwiska jak: Aleksandra Trepińska, Aleksandra Parnowska-Ramsey, Radosławw Drabik czy Michał Chaciński.

Twórcy zdradzają, że opowieści będą uniwersalne i zróżnicowane, tak by mogły trafić do widzów w każdym wieku.

"Planeta Singli": kiedy premiera serialu na CANAL +?

Serial "Planeta Singli" ma mieć premierę jeszcze w 2021 roku. Choć nie ogłoszono oficjalnej daty, to mówi się, że produkcja trafi na CANAL + na koniec 2021 roku. Serial będzie można oglądać w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ PREMIUM.

Zobacz także:  "Czarna owca": Arkadiusz Jakubik i Magdalena Popławska w pierwszej zapowiedzi filmu [WIDEO]

RadioZET.pl/Onet.pl